A čo beh? :)

Príspevok v téme: A čo beh? :)
lenustek

Chcela by som schudnúť do konca prázdnin ason 5 kilečiek... je to možné tak, že budem každé ráno pred raňajkami behávať 20 -30 min?
trošku som aj upravila jedálniček ale zase nie až moc...
Mohla by som to skombinovať aj s nejakými tabletkami? ? ak ano akými...
Dakujem pekne za všetky príspevky :P

sade8

nezda sa vam ze tu nieco smrdi - ze by samochvala????

je kopec ludi a netvrdia o sebe co ty a vedia skutocne poradit - mozno aj vies ale skromni urcite nie si

lenustek

karioll -- maš velmi odborne pripomienky... z kade to tak dobre poznaš? si nejaky trener alebo niečo take? :)

lenustek

ja mam postavu typickej hrušky... širokaaaanske boky mam pas celkom v pohode a podbruško tiež vačšie...
ale šak čo arobim.. robim čo viem

karioll

lenustek
nemas zac,mysli na to ,ze treba zacat postupne,a zhruba po 6 tyzdnoch aktivitu vymenit,a chudne sa rovnako na celom tele,takze neexistuje,ze mam zadok a nemam boky a schudnem na zadku a pod.a ked budes zatazovat iba jednu cast tela,narastie ti tam sval a tuk ostane,to je typicke u velmi mudrych bab,ze mam zadok tak idem na stepper a za par tyzdnov zisti,ze ho ma este vacsi

cellia

Na korčuliach spevňuješ celé telo.
Ak máš oslabené brušné svaly, tie treba posilniť cvičením, ak máš nejaké to sadielko, to treba spáliť akoukoľvek aerobnou činnosťou. Či už to budú korčule, beh alebo bike, záleží len na teba.

lenustek

celia -- pri korčulovani spevňujem len zadok alebo aj brucho lebo mňa trapi iba to brucho... zadok mam v poriadku