A čo beh? :)

Príspevok v téme: A čo beh? :)
lenustek

Chcela by som schudnúť do konca prázdnin ason 5 kilečiek... je to možné tak, že budem každé ráno pred raňajkami behávať 20 -30 min?
trošku som aj upravila jedálniček ale zase nie až moc...
Mohla by som to skombinovať aj s nejakými tabletkami? ? ak ano akými...
Dakujem pekne za všetky príspevky :P

lenustek

hm... lenže moj meter mi ukazuje rovnako cm na pase či bokoch ako doteraz :( je to na nič :( nezhodim ani kilo :( je to marne

karioll

lenustek
ak robis presne to co som ti povedal,tak bude vsetko ok,len treba vydrzat,je to beh na dlhe trate.ano,mozes nabrat tolko svalov,mozes byt rada,zvysia tvoj bazalny metabolizmus to znamena,ze v aj klude budes spalovat viac kalorii ako doteraz

karioll

samuela
mam pravdu tvoj problem ze tomu neveris,staci trochu rozmyslat,ak si vazne myslis,ze telo ma sebe nejaky regulator,ktory si povie,ze tak budem brat tuk z prs a nie zo zadku a pod.tak sa poriadne mylis,je mi jedno ci mi veris,ja mam pravdu a je na kazdom z vas,ako sa k tej informacii odomna postavi
lenustek
pribrala si preto,lebo ti narastli svaly a tie su tazsie ako tuk,treba sa merat nie vazit.fittycinka na veceru nie je dobra,ma vela cukru,lepsia je zelenina s bielkovinou,ovocie iba doobeda a pit musis tolko,aby si mala bezfarebny moc.hodina aktivity je vela,staci 40 min.obden pri tom tepe co sme sa bavili
strejdo
kedze ako pises si pretekar,cize mas vela pohybu,tvoja postava je dana geneticky,ked si taky slachovity,ale neviem preco neposilujes vrchnu cast tela,ked musis vediet o svalovej disbalancii a o problemoch s chrbticou u cyklistov.

Strejdo

Pijes malo vody, do dna by si mala vypit minimalne dva litre (beriem do uvahy aj to, ze sportujes). A nie iba pri jedle, alebo pocas pohybovej aktivity, ale aj ked odpocivas. Ja mam napriklad liter vody aj v noci pri posteli (par krat som uz aj kopol do nej a potom som rychlo utieral, aby nenapucnela podlaha):))). Takze jedz castejsie a menej, pi castejsie, jedz viac ovocia.
A je este dolezite, ked chodis na tie korcule, ci aj makas na nich, alebo iba vysedavas na lavicke.

lenustek

no ja toho ovocia zase moc neziem.. neviem rpečo :D a vody... hm čo ja viem.. vždy ked idem na korčule berem si pol litra mineralky zo sebou... a počas dna.. vždy pri jedle pijem vodu..

Strejdo

Hmm, 3 krat do dna strava nieje najlepsie riesenie. radsej jedz castejsie a menej. Len nejak si nespomenula ovocie. A este na dve otazky si mi neodpovedala-kolko do dna pijes vody a kedy chodis spat.

lenustek

noooo moj jedalniček : napr. na ranajky mam cerealie s mliekom alebo ovsene vločky s nizkotučnym jogurtom alebo cerealny rožok s margarinom a zeleninou a podobne veci
na obed zase napr kuracie mäso na vode zo zemiakmi alebo celozrnnou ryžou. neska napriklad si na obed davam rybu na vode zo zemiakmi.
a večeriam väčšinou iba fitnes tyčinky lebo už mi večer nič nechuti hlavne ked pridem z vonku z korčuli