A čo beh? :)

Príspevok v téme: A čo beh? :)
lenustek

Chcela by som schudnúť do konca prázdnin ason 5 kilečiek... je to možné tak, že budem každé ráno pred raňajkami behávať 20 -30 min?
trošku som aj upravila jedálniček ale zase nie až moc...
Mohla by som to skombinovať aj s nejakými tabletkami? ? ak ano akými...
Dakujem pekne za všetky príspevky :P

Deeee

jasne , ze spalujes kalorie pri sexe, ale kolko to zalezi od toho nakolko si aktivna. Pokial len lezis tak to nie je moc

martinaT

velmi blba otazka,ja len ci aj pri sexe sa spaluju kalorie??ak ano nemate prehlad asi kolko?....ide mi len o stavku,hadali sme sa vcera s babami:-)

dakujem

zdar behu

samozrejme že netreba behať tak dlho... niektor za taký dlhý čas neodbehne ani 3 km ... ja by som si určite stanovoval dlžku trasy a nie koľko minút budem behať

lenustek

karioll -- no aj keby važim stale tak isto bolo by mi to jedno pokial by som vyzerala lepšie :) moc nerozumiem tomu čo si napisal, ale som zdravy človek neberiem žiadne lieky .. a naozaj treba behať tak dlho?

karioll

do konca prazdnin neschudnes 5 kg sportom.lebo ti narastu svaly a ked budes spravne jest,prides o tuk,cize sa musis merat a nie vazit.po 20 min,aerobnej aktivity pri tepe 220-vek,krat 0.6-0.7 sa spaluju tuky,pokial si zdravy clovek a neberies lieky na upravu tepu.behat treba cca 40 min.potom si dat nejaku bielkovinu a so sacharidmi pockat aspon hodinu.

ellie

neda sa povedat kolko a za aku dobu mozete behom schudnut, zalezi to od dlzky a aj rychlosti behu a samozrejme aj od stravy..

zdar behu

ja nie som holka ale chalan :) a tridsať minút je v pohode, lenže dosť záleží na tom ako rýchlosťou beháte a koľko za tých 30 minút ubehnete...

napríklad ja som za 20 minút ubehol asi 2 km a teraz je to za 20 minút okolo 3,5 km