A čo beh? :)

Príspevok v téme: A čo beh? :)
lenustek

Chcela by som schudnúť do konca prázdnin ason 5 kilečiek... je to možné tak, že budem každé ráno pred raňajkami behávať 20 -30 min?
trošku som aj upravila jedálniček ale zase nie až moc...
Mohla by som to skombinovať aj s nejakými tabletkami? ? ak ano akými...
Dakujem pekne za všetky príspevky :P

mary-anne

no to s tymi schodami poznam :) tiez mam problem so zadychanim :)
ja by som tiez behavala, len sa neviem odhodlat a ked sa aj, dlho nevydrzim..hned ma zacne pichat v boku, aj napriek spravnemu dychaniu..

bara017

no citim sa ovela lepsie:) neporovnatelne.. velmi pekne sa mi vyformovali nohy, spevnil zadok, ruky, cele telo pevne. Na vahe som az taky ubytok nezaznamenala, ale tuk urcite. Ja aj posilujem tak mozno preto. Svaly su tazsie ako tuk:-)co uz
Ale hlavne to pocitujem v tom, ked idem s kamaratkou do schodov napr. ona vyjde par schodov uz je zadychana a ja v pohode aj ked vyjdem 10poschodi:)

bara017

no ja beham asi 5 mesiacov:) najprv som behala 15/20minut a bola som K.O. teraz v pohode 50 minut vkuse:) a bavi ma to..

zdar behu

neverím, že by niekto hneď takto na začiatok vydržal 40 minút behu ....
a možno ani po mesiaci...

myslím si že chudnúť sa dá aj desaťminútovým behom...

lenustek

inak nema niekto ešte nejakú dobrú skúsenosť s chudnutím? nejaka dietka alebo hocičo č by som mohla skombinovať s tým behom

karioll

lenustek,
vypocet tepu snad zvladnes.no a vynasobit tiez.a 40 minut preto,lebo 20 minut spalujes cukor a glykogen vo svaloch,a az potom sa spaluje tuk.na lieky som sa pytal preto,lebo keby si ich brala,bol by iny ten vypocet srdcovej frekvencie.taka zlata stredna cesta je,ze musis bezat takym tempom,ak si ho nevies na zapesti zmerat,aby si nebola zadychcana,cize ked budes behat sama,tak si nieco hovor.ked budes zadychana,tak vo vacsine pripadov mas vysoky tep a vtedy sa tuk uz nespaluje,ale sa rozvija srdcovo-cievny a dychaci system,co je sice dobre,ale neriesi to tvoj problem.ten cas,40 minut na zaciatok striedaj s rychlou chodzou,aby ta neporazilo:(.no a potom po behu,budes mat nizku hladinu cukru v krvi a telo bude hladat iny druh energie,tak zacne požierat svaly.preto zvycajne do pol hodiny si daj pohar acida,jogurtu,kusok kurata alebo tak nieco.telo okamzite zacne spalovat tieto bielkoviny a zaroven aj tuk,ale ked mu das sacharidy,prestane spalovat tuk a vrhne sa na sacharidy-cukry(chlieb,cestoviny,zemiaky,ryza,ovocie).ale sacharidy su zaklad,tak ich musis zjest,ale staci az za hodinu a malo.behat mozes obden,a nezabudni sa rozcvicit pred aj po nejakym strecinkom