A čo beh? :)

Príspevok v téme: A čo beh? :)
lenustek

Chcela by som schudnúť do konca prázdnin ason 5 kilečiek... je to možné tak, že budem každé ráno pred raňajkami behávať 20 -30 min?
trošku som aj upravila jedálniček ale zase nie až moc...
Mohla by som to skombinovať aj s nejakými tabletkami? ? ak ano akými...
Dakujem pekne za všetky príspevky :P

lenustek

meriam 157 a važim 58kg... snažim sa schudnuť aspon na tych 53... povodne som chcela každe rano behavať ale nevladzem tolko behať :D tak soms a rozhodla korčulovať každe ranoa večer asi tak hodinku... aj stravu som zmenila... hmmm :(

lenustek

no super :( ja mam široke kosti po babke a mame :( ale mam tak trošku tuku nejaky ten centimeter by som mohla dať dole dufam...

ešte jedna vec ma dnes rano rozčulila.. jak je možne že ja sa snažim chudnuť a mam o 1.5 kg naviac???? to je zly sen :(

Strejdo

Samozrejme, ze to je pravda. Ale berte ohlad aj na druhu vec a to je geneticka dispozicia. Vo vseobecnosti maju zeny vacsinou sirsie boky (maju vacsi uhol panvovej kosti), koli noseniu dietata a porodu. Takze sami viete najlepsie, ci mate siroke boky koli tuku, alebo koli tomu, ze mate sirsie kosti. Ked su to kosti, tak s tym nic nenrabite, ale ak tam mate pekne zasoby tuku, tak aerobik, korcule, bicykel, beh. proste, co vam najviac vyhovuje,

lenustek

ja ked som chodievala na aerobik tiež sa tam vela rozpravalo o tom že sa neda schudnuť iba z jednej oblasti tela ale chudne cele telo.. tak asi to je pravda :)

Strejdo

Samuela, na zaklade jednej skusenosti tak usudzujes, ze sa nechudne rovnako na celom tele??? Praveze chudne. karioll ma pravdu. Ale ak si stojis za svojim, tak mi potom vysvetli nieco, lebo potom tomu asi dost nechapem. Som aktivny cyklista (pretekar), od marca do septembra sedim iba na bicykli, ziadna ina pohybova aktivita na hornu cast tela, cize zatazujem IBA nohy. Preco mam potom tehlicky na bruchu, vyrisovanu hornu cast tela a sama zila?

Ale to, ze sa rovnomerne chudne na celom tele, netreba brat doslovne, ak ma zena najvacsie tukove zasoby v oblasti bokov, tak pri pohybovej oblasti, zhodi najviac prave v tejto oblasti. Ale chudne aj z ostatnych obasti.

Samuela

Kariol, to čo píšeš je blbosť. Nechudne sa rovnako na celom tele. Ak je niekto postava hruška, tak po chudnutí ostane veľký zadok a napríklad prsia sa stratia takmer úplne. Mám kamarátku, ktorá je oveľa vyššia ako ja, má o 9 kíl menej, ale má inú postavu, tak vyzerá že váži viac. Ja keby som schudla 9 kíl tak mi trčia kosti..

karioll

lenustek
ja to neberiem osobne,ona na jednom fore so mnou suhlasi,potom na druhom nie a takto dookola.ja mi to jedno.osobne si myslim,ze mam velmi vela relavantnych informacii na odpovede na tomto fore a to je pre mna podstatne.