...ma 17nas a chodzu zeny a v oiach otazku co laska zmeni...

JT

Už teraz ma máš veľmi rada. hhhhhhh Ale nemusíš mi držať palce s naberaním lebo práve som dosiahol optimum. A ty si na to ako výška/váha. chceš vedieť akú váhu mám už ja. hhhhh

zujky

Ty si clovek,co si asi len tazko priznava chybu,ze?
Preco obzvlast ja:-/ .. ja ta len neignorujem ako ostatne baby..asi sme velmi podobni :-(. Vysku mas super na chalana.. a drzim palce s naberanim. Mam dvoch bratov picikov tak viem,ake je dost tazke nabrat.. zeru za 10tich ale kam to do nich ide . . . ( ??? )

zujky

JT a ozaj, preco to mnozne cislo?? Ja som nikoho vratane seba nesklamala, rada o seba dbam;-). A kiera je este LEN NA ZACIATKU..co ma plakat a hlavu si buchat pokial neschudne 20 kg??! Sebadovera je dolezita.
A verim ti,ze si isto skvely chlapec..uz teraz ta mam velmi rada.

JT

Vidíš aká si, mám si založiť tému, že podme sa hádať. Ty si nejaká múdra. A to bola moja dobrá vôla aby som nabral, mňa nikto nenútil do toho, vieš lebo ja mám výšku vyše 190 cm tak by na mne smiešne vyzeralo takých 60-70 kg ja musím mať aspoň 85 aby som vyzeral ako človek. A ani rýpať som nezačal prvý ja som len poučovať začal prvý to vy ste do mňa začali rýpať a obzvlášť ty.

zujky

JT: :-).Teba museli velmi deptat ked si naberal.. ci?? aj teba niekto takto ,,podporoval" ked si naberal??!
Ja viem,ze ty to urcite myslis dobre :P.. isto ju chces len nabudit..nakopnut,ze?
Hej,nadavat si nezacal prvy,ale rypat ano.
Az priliz ti jej ,,osud" lezi na srdci:P.. . Kočka si zalozila temu,kde sa chce motivovat, delit o uspechy/neuspechy... radit... myslim,ze nestoji o tvoje rypanie. Mohol by si ocenit,ze sa snazi... nieco pre seba robit. Ved preto je tu (aj) ona.
Ty si zaloz special temu: ,,Pome sa hadat".
Ha, co tam jablka oberat... jahody!! to su makacka ;D!

JT

Že som na sebá hrdá, bola si sa vonku trochu prevetrať a to je čo? A na večeru bude slanina, vlastne to len ja môžem. Si si ešte vedomá, že máš stále 72 kg Tak keď budeš mať 55 tak môžeš byť hrdá, ale to tiež len podvedome to ti musíme my napísať, že sme na teba hrdý, lebo od teba to znie malicherne. No 3kg za deň si schudla, veď ja som mal v nedeľu slabší obed a už som mal od 3kg menej.
Vieš, čo by sa ti zišlo? Isť na mesiec do talianska na jablká a potom by si schudla aj 10 kg ako ja.
Ale ZUJKY prečo by som tu nemohol chodiť, veď nemôžte si zase len toľko veriť potom sklamete najprv samých seba a je lepšie keď vás sklame najpr niekto druhý. A ja som nezačal s nadávkami takže. A vôbec nie som v skutočnosti zlý, kebyže ma spoznáte tak ma máte rady. A ZUJKY to porekadlo je proti pravidlám chémie. Veď olej je horľavina 3 triedy ten ti ani na panvici nezhorí hh preto sa používa na vyprážanie a do motorov áut a podobne.

kiera

tak prave som si bola zabehat ....pane boze kym to dojde do stereotypu tak ma asi porazi...ale ja to zvladnem som na seba hrda