...ma 17nas a chodzu zeny a v oiach otazku co laska zmeni...

JT

EJHA KIERA a to tých 55 kg ako tvoj ciel s výškou 170 cm dáva modelkovskú BMI 19,0 čiže na hranici s podváhou. Ciel máš stanovený super ale................

JT

BIBINKA555, ZUJKY, KIERA tak, aby sme to dali na správnu mieru, ja som nie nejaká túčná baba, čo sa jej nedarí schudnúť a tým pádom závidí. Presne naopak, vždy som mal podváhu v 16 rokoch až 16kg a konečne dnes v 22 roku mám normalnu váhu. Takže som usudzoval z opačnej strany, aké ťažké je pribrať tak som to prihodil tomu, že podnobne ťažké bude aj schudnúť.
KIERA už dva dni si tu nič nenapísala a tvrdila si, že tu budeš každý deň aktualizovať svoj stav, alebo si to už vzdala?

gloria1254

Poviem ti ze ja sa aktivne nevenujem ziadnemu sportu... Maximalne tak rychla chodza... :) inak nic veru.. mne stacila ta kontrola v jedle. a rucicka isla dole..

nechapemto

Zaujimave, ja som takto od seba nikdy neschudla a vazila som uz aj 76kg, a za kg dole ej len tvrda makacka - cvicenie a poriadna kontrola v jedle.

gloria1254

Do svojich 17 tich rokov som mala 69 alebo 70 kg... a potom som zacala chudnut... teraz mam 4 mesiace po 18tke..

nechapemto

gloria1254: A ako to,ze si pribrala na 70kg?V auguste si prestala jest po 17:00 a o mesiac si mala o 7 kg menej?
Kolko mas rokov?

gloria1254

co som robila,??? noo veru dobra otazka... ked ja ti sama neviem . jedlo mi zrazu akosi prestalo chybat .. nejedla som po 5 . to bolo v auguste. potom v septembri som mala 63,3 ked sme sa v skole vazili no a teraz to je cca 58 niekedy sa to meni napr ked mam kramy tak mam aj 60:( ale kontrolujem sa v jedle aj ked..... obcas je to hroza :) napr vcera vecer spm este o pol 12 jedla milku cokoladu:..:) ale v podstate to aj tak ide dolu.... za ten rok som nepribrala NIC skor naopak.... cize stal sa asi daky zazrak :) ale citim sa takto milion krat lepsie ako ked som mala 69,7.... a mala som velkost xl.... teraz je to M a napr rifle 28 alebo 29 najviac.... cize da sa to zvladnut uz konecne.

gloria1254

Hovoria ze som chuda ale ja si aztaka chuda nepripadam proste 3 kila este by som rada dala dolu a bola by som urcite na 100% spokojna.. ale vazit viac ako 60 by som uz veru urcite nechcela... to nie voobec. aj ked uznavam ze ty mozes mat iny typ postavy a tak ......... ja mam napr dlhee nohy a sirsie ramena cize utla nie som .

nechapemto

gloria1254 : A ked budes vazit 55kg budes chciet vazit 53kg a ked uz budes mat 53kg, tak 50kg.
Podla mna si velmi chuda,kedze mas len o 4cm viac ako ja a ja vazim 64kg a nikto mi nehovori,ze som tucna.