...ma 17nas a chodzu zeny a v oiach otazku co laska zmeni...

zujky

JT: Nechodievaj do tejto temy... .Len lejes olej do ohna svojimi poznamkami.. .
Vravis s takou istotou,ze to Kiera pokazi akokeby si ju poznal jak vlastne backory.. .Ano ...vela ludi sa na chudnutie vykaslalo...ale na druhej strane vah su aj taki,ktori schudli a dzia si vahu.
Neryp zbytocne do ludi.. .Ver mi,vsetci sa nenomalne tesime :D, ze ty uz mas normalnu vahu na chalana.. tak daj priestor aj inym.

stihlebody

Ale uznaj,ze ak bude mat 65kg tak uz bude stihla a na taky ciel aky si dala ani nemusi chudnut.Mozno to je tazke,ale nie nerealne.

JT

stihlebody- to ja som len Kiere vysvetlil, aké ťažké je schudnúť a ona mi začala nadávať ja som chcel snou za dobre. A prečo by som mal byť zakomplexovaný, nehovorím, že nemám zdravotné problémi, inak by som tu nechodil, ale jednoducho ja keď chcem niekumu poradiť tak sa to otočí na závisť a nadávky nieviem to asi no.

stihlebody

JT:Preco urazas tucne baby?To skor Ty si zakomplexovany a svoej komplexy si liecis na tucnych babach tym, ze im nadavas.
kiera: Ja Ti verim,ze schudnes aj ja chcem schudnut ale na 63kg.
Mozeme sa spolu podporovat.

JT

KIERA: Ja ti dám idiota ty krava tučná. Aj tak nikdy neschudneš a ak aj hej ostane ti tá prerastená panvová kosť a ovisnuté kozy.
A prečo by som sa mal z jedného tlsťocha psychicky zrútiť, ja mám teraz iné preblému tu som len odskočil, aby si si moc nefandila, lebo viem, že koľko ľudí to nezvládlo. Len si veľmi nefandi tie 3 kilá idú najlahšie tie aj ja zhodím za 2 dni, ale za 1 mesiac sa ti to zastaví.
Ja ti tiež držím palce, lebo neznášam tučné baby, ale nemusíš nadávať, lebo auto. začnem aj ja.

gloria1254

baby drzim vam palce aby ste sa dostali na svoju vysnenu hmotnost .... Viem ake to je kedze ja sama som mala 70 kil a citila som sa horsie ako hroozne.... drzte sa.

stihlebody

Ty si schudla za 2 dni 3kg?A dievca zlate, si mlada nechudni tolko,ja si myslim,ze ak schudnes na 65kg bude to az az.

kiera

taaakze...dnes som sa postavila na vahu a mam 72 kil ale to je len urcite to ze mi pretravilo atd...od zajtra zacinam aj s pohybom :( sqa bojim....jedlo je v pohode a najma teraz v tych horucavach mi to maximalne vyhovuje takze,,topim sadlo,,:)
inac ranajky a vecera to iste kazdy den iba na obed si davam vsetko na co mam chut napriklad vcera som mala pecene mesko ,dnes fasirky zajtra bude paradajkova polievka :)

kiera

...takze JT bohuzial ja som zaneprazdnena a moj zivot urcite nieje tu za computerom takze sa ti velmi ospravedlnujem ze som tu dva dni nic nenapisala...dufam ze sa psychicky nezrutis...
clovek sa na chvilu odmlci a ty uz cakas ze automaticky zlyha...uz si zivo predstavujem ked sa napr.neozvem taky tyzden ako ty tu das svoj predslov ako si mal pravdu a podbne,,,pi*oviny...ja sa nevzdam....chapes???nevyhras toto je moj boj ta sa mi neplet do cesty....ok?si zaloz vlastnu temu a tam si davaj rady ako si pribral ja tu chudnem....idiot