...ma 17nas a chodzu zeny a v oiach otazku co laska zmeni...

tucibomba

kiera : Kasli na takych hlupych ludi, ktori Ti neveria a pod.Aj ja potrebujem motivaciu a niekoho kto mi pomoze pri chudnuti.Prosim nechod prec,budeme sa podporovat.
Ja mam 23rokov - 168cm - 68kg - ciel 63kg.

kiera

viete co chcela som iba jedno ...a to vase rady ale bohuzial ...takto to chodi...niesom absolutne prekvapena...dnes som tu naposledy...seriem vam vsetkym na hlavu asi tak...je to moj zivot....pokracujem v chudniti a pohube :) alwe bez tohto hlupeho fora...vlastne toto forum je ok ...len ludia si ho castokrat mylia s niecim inym... tym osobam ktore podporovali dakujem....a tytm ostatnym ako TJ-raz pochopis....ale uz bude neskoro

JT

ty ideš preč a kedy sa zase vrátiš. A z akého mesta si a koľko máš rokov? ja by som ti povedal všetko ale len na icq albo maily

Zujky

JT: odomna chces same odpovede,ale ty mi nic nepovies... tazko s tebou tazko.
Inak s kaviarnou a kono som len zartovala.. neboj, zvyknes si na moj suchy,svojsky druh humoru.
Nmusime cakat az do zajtrajsku..za den toho vela nenaberies:-). Ale tak vek by si mi tiez mohol prezradit;) nech viem s akou vekovou kategoriou sa bavim :).
Ja sem chodim...ani nie tak pre nejaky konkretny problem...skor o vseobecnu informovanost, zlepsovaky.. alebo radu ohladom mamkinho zdravia a pod.
Hadam nas nevyhodia odtialto.

JT

a to si až tak dlho v tej kaviarni? a tak urob si aspoň G-mail, alebo čo, ale aj tu je dobre no síce od témy to tu máme ako pokec hhh a tak zajtra ti poviem váhu jj?
A ty si z akého mesta a koľko máš rokov? A vlastne každý kto navštívi túto stránku tak musí mať dáky problém ty máš aký, aj ja mám jeden veľký problém ktorý už riešim, ale ten ti taktiež nepoviem

zujky

sakra a to som este klamala.. mam 157,ale je mi fajn. To vies dobreho vela nebyva... . No pekne, pytal si sa ci chcem vediet tvoju vahu a nic z toho nebude?? Len si ma namotal... aa ja ju chcem vediet;) ci? a ked to bude finalne?
Nema icq,ani skype, facebook, pokec.. vlastne ani internet... to len sem tam vybehnem na koni do mesta do internetovej kaviarni.. trosku kieru podporit:-)) a tak.. chapes vsak?;). A preco by sme aj sli inde.. ved tu je dobre, ja sa tu uz citim ako doma!
Super,ze si taky vysoky... to sa isto frajerka bude citit/ citi bezpecne.. .He, to je pre nas baby.. dost dolezite.

JT

ty si taká malička, že 158 cm veď vlastne pre mňa je každý malý. Nevolám sa Thomas, ale nemám ani 79 kg a vahu ti radšej nepoviem. hh a počúvaj ty nemáš icq, lebo zaplníme celý kierin chat.