Skúsenosti s HAK Novynette

Semi

Ahojte, potrebovala by som radu. je nutne aby som zacala uzivat antikoncepciu ked s mojim priatelom nespavame spolu casto a ak ju aj zacnem uzivat ci mozem mat sex hned alebo sa mozu dostavit nejake vedlajsie ucinky pripadne musim pouzit este aj kondom? Vdaka moc

drusila66

katarinka001: presne ten isty problem mam aj ja.. zobrala som najprv prvu a to bolo tusim v nedelu a potom mi doslo, ze som vzala pondelkovu tabletku a teraz neviem ci to ucinkuje tak ci onak..

katarinka001

chcem sa spytat ze ci je jedno ktorym dnom na blistry zacnem..lebo je tam napriklad pondelok a ja dostanem menstruaciu az v stredu povedzme..tak to mam brat od ten dalsej tabletky v stredu??alebo mam brat od toho pondelka??nemoze sa dako znizit ucinok ak nezacnem tou prvou tabletok ktora tam je v smere tych sipok??dufam ze sa to da chapat...za odpoved dakujem..nemala som cas sa rozpravat s gynekologom kedze ho teraz menim a je s tym vela vybavovania..

Ockos

Drobna223- ahoj je to jeden z tych vedlajsich ucinkov.nicoho sa bat nemusis.. ma to vela bab,co tuto antiku, berie co poznam.. vsetko je ok. :)

Drobna223

Zdravim.Chcela by som sa opytat ci ma niekto skusenosti so sekretom z prs. Uzivam novynette a neviem ci to patri medzi neziaduce ucinky alebo zlyhala antika a som v tom :(

Lienocka4

Mullerka- dakujem ti velmi pekne :) pre lepsi pocit som sem napisala.. zato predsa nic nedam..a k tej pleti... ano u mna nastalo minimalne zlepsenie.. ale nemam nejaku zlu plet,cize to nejako neregistrujem ale minimalne uricte ano.. ale od toho netreba naozaj vela cakat.. a este raz vdaka :)

mullerka

Lienocka, nezalezi, ci to beries rano alebo vecer, ale ci beries pravidelne, nemusi byt ta ista hodinka, ale aspon cca pravidelne kazdych 24 hodin. Takze pokoj. A ano, ucinkuje aj pocas pauzy, ako kazda ina antikoocp. Beriem Novynette rok, mozem potrvdit :) Mna by zaujimalo, ci niektora postrehla pri Novynette zlepsenie pleti... lebo v tomto som asi cakala privela... kedze som si nic lepsie nevsimla :( na pleti.

Lienocka4

Ahojte..chcela by som sa opytat...vela bab hovorilo ze HAK Novynete ucinkuje aj pocas 7 dnovej pauzy...hm ucinkuje aj 8 den ked spis s priatelom rano ale HAK uzivas az vecer? stale ma svoj ucinok? dakujem vam..:)