Skúsenosti s HAK Novynette

oukydouky

felicity: prepac, ze ti neodpoviem na otazku, ale ti dam ja nejaku:)), ale zaujimalo by ma-ked si zacala nanovo brat tabletky, tak opat si sla na gyndu a robili ti vysetrenia? alebo si len povedala, ze si chces dat zase tieto predpisat a zacala si ich brat v prvy den menzesu?..a este nieco:)-po vysadeni ti nehaproval menzes? dakujem za odpoved:)) a inak osobne si myslim, ze si normalne chranena tak, ako ked si predtym bravala..nie je dovos, aby si nebola:)

filicity

nazdar baby.. ja som brala novynette 4 roky a poviem vam ze nadmieru spokojna, bez ziadnych vedlasich komplikacii.. no po rozchode som vysadila tabletky asi na 4 mesiace..ale opat pred mesiacom a pol som nasadila,potrebvala by som sa len uistit ze po tej prestavke a opat nasadeni tabletiek ma chrania 100% pri sexe na ostro..neviem ci ma niekto s tym skusenost,ale ak ano budem vdacna za kazdu pozitivnu aj negaivnu odpoved:)

smolko

kalisa..neboj,po 3 tyzdnoch si chranena na 100%, pokial si HAK brala pravidelne, a behom poslednych dvoch tyzdnov si nebrala lieky, ktore znizuju ucinok..napr. antibiotika, lubovnikovy caj atd...

Kalisa

Ahojte..Chcela by som sa opytat.. o tyzden to bude mesiac co beriem HAK Novynette.. S priatelom sme zacali spolu spat az po troch tyzdnoch uzivania HAK... a urobil sa do mna..ale i tak som stale dost nepokojna, ze ci su naozaj ucinne,kedze predym sme zakazdym pouzili ochranu... myslim, ze je vas tu viac, co maju s touto HAK viac skusenosti ako ja..je teda ucinna? dakujem vam :)

IvkaII

ahojte ja uz rok a pol berem tuto hak a som s nou spokoja.s partnerom nepouzivame inu ochranu vzdy sa do mna spravi a zatial chvala bohu nic.ale zvacsili sa mi prsia aspon o 3/4cisla.

alzbee

dadaaa: ja ju beriem uz temer 3roky a priatel sa neraz do man spravil a babo nebolo...ked ju beries pravidelne a neuzivala si zaroven antibiotika, tak sa nemas coho bat.

dadaaa

ahojte! beriem hak uz druhy mesiac a priatel sa do mna spravil...ja viem že hak je na to aby zabranila otehotneniu ale ked niekde hovoria že nemože určite otehotniet, niekde zase hovoria že sa to da...tak by som chcela vedieť čomu mam veriť..pls poradte hlavne niekto skuseny! dakujem :)

elkaaa

Baby..co sa stane, ked si nasadim HAK len na 14 dni a potom ju vysadim?? Zrejme dostanem normalne o par dni menstruaciu, ale potom ju uz nebudem uzivat dostanem dalsiu o 28 dni? Dik