Skúsenosti s HAK Novynette

Martina12345

ahojte...zacinam s antikoncepciou novinette a dnes som ju zacala uzivat lebo som (je uz jedno preco ale vobec to nechapem lebo aj som dnes mala dostat menstruaciu a aj krce som mala)som myslela ze som dostala menstruaciu a teda som v prvy den mala v plane uzit prvu tabletku ale ked som si sla vymenit tampon som zistila ze ja menstruaciu este nemam ale tabletku som uzila..teraz som strasne vystrasena poprve co sa stane..ked vsdae je pisane ze mozem zacat len v prvy den menstruacie...a po druhe teraz ako budem uzivat tabletky ked uz mi pride menstruacia a bude mi jedna chybat????prosim niekto skuseny poradte mi prosim!!!mam z toho dost zly pocit:(

123zvedava

viem ze sa nemoze fajcit pocas uzivania antikoncepcie.....ale je to ozaj taky velky problem???mate niake skusenosti?

Kaciatko44

Ahojte.. mam jednu otazocku..v pondelok som dostala menzes.. teraz piatok mi konci a novy blister tabliet zacinam brat v sobotu vecer..chcela som vediet,ze mozem sa milovat s priatlom aj v sobotu rano? zanechaali si tu uccinost tie tablety po cely tyzden?
PS: ze bola som chora bola to len nadcha a brala som nejake obycjane kvapky na kasel,co by to ovplyvnit nemali..
je to pre mna naozaj dolezite..DAKUJEM ZA KAZDU ODPOVED! :)

ddd17

Zdravim. ja som zacala brat tuto antikoncepciu asi pred 9 dnami.. setko je fajn nic ma neboli ani nic,ale mam krvacanie aj ked nemenstruujem..chcela by som sa spytat ci aj vy s tym mate nejake skusenosti a ak hej ako ste to riesili, dakujem.

Missy.girl

zdravim.začala som brat hak novynette a chcela by som sa opytat ci niektorej z toho narastli prsia alebo pribrala pripadne niečo iné sa zmenilo.dakujem

jarka90

Ja som teraz začala brať tieto tabletky, predtým som ich neužívala. Začala som ich užívať hneď prvý deň, keď som dostala menštruáciu, prvý deň to bolo ešte v poriadku a už odvtedy nič. Som zúfalá. Ako je to možné?? čo mám teraz robiť? Prosím poraďte mi.

elenge

??ked mam este kramy a zajtra je 8 den co mam zobrat po 7 dnovej pauze tabletku tak mozem v pohode zobrat a ono mi to aj zastavi ... ?

katkakacka

Ahojky beriem túto HAK už 7 mesiacov.... nepribrala som ani kilo, neboli ma nič, všetko je v poriadku nesťažujem sa...

Luucia

elenge: na začiatku 3. mesiaca som začala priberať a mám neustále nafúknuté brucho :/ (ale nemusí to byť iba z HAK)a taktiež v 3. mesiaci som spozorovala zväčšenie pŕs. :)
ono väčšinou ti ženy povedia že výhodou sú väčšie prsia a nevýhodou 2-5kg (niektoré uvádzajú do 10 kg). Ale ja sa nezťažujem, naopak :)

Denielle: po dobratí všetkích 21 tabliet budeš mať pauzu o deň dlhšiu, t.j. nové balenie začneš užívať až na 9. deň