Skúsenosti s HAK Novynette

barbi777

ahojte v pribalovom letaku antikoncepcie Novynette som čitala že je vhodna pre ženy do 35rokov ktore fajčia menej ako 15 cigariet denne...ja mam 17 a fajčim približne 5 cigariet denne...myslite že by som si tým mohla nejak zavažne uškodit?

aluska

barbi uvidis..ako to mame vediet?nevies ze akakolvek hak a fajcenie dokopy sposobuju zvysene riziko trombozy?ale sak kludne fajci ale potom sa nestazuj ze to bol zrovna tvoj pripad...

barbi777

ahojte v pribalovom letaku antikoncepcie Novynette som čitala že je vhodna pre ženy do 35rokov ktore fajčia menej ako 15 cigariet denne...ja mam 17 a fajčim približne 5 cigariet denne...myslite že by som si tým mohla nejak zavažne uškodit?

barbi777

ahojte v pribalovom letaku antikoncepcie Novynette som čitala že je vhodna pre ženy do 35rokov ktore fajčia menej ako 15 cigariet denne...ja mam 17 a fajčim približne 5 cigariet denne...myslite že by som si tým mohla nejak zavažne uškodit?

baarbii

ahojte ja uživam novynette šiesty deň a mam nafuknute brucho a mierne bolesti v podbrušku ako pred menštruaciou ale menštruaciu uš mam 6.deň...myslite že tieto priznaky postupne zmyznu?...dakujem

katkakacka

ahojky....ja beriem už vyše pol roka...a nemám žiadne problémy...nepribrala som, nie je mi zle...a krámy mám pravidelanejšie ako hodinky

atevi_

ja ju beriem už tretí mesiac. nepribrala som, prsia mi nenarástli. Ale mám problém, že už sedem dní pred normálnou menštruáciou silno špiním...

Katy86

ahoj, chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, co robit, ked som pocas 7 dni bez tabletiek nedostala menstruaciu a dnes mam uz uzit prvu tabletku z dalsieho plata? mam to normalne uzit alebo to riesit s doktorom? tehotna nie som na vysetreni som bola pred tyzdnom. dakujem za odpoved

RNG

stale prinasaju na trh nove a nove patentovane HAK, ktore po case musia z trhu strhnut, lebo sa nahromadi plno ziem nimi poskodene, uvediem len zopar, okolo ktoryc su dnes velke sudne procesy ako Norplant a Depo provera(stiahnute 2002), Ortho Evra patch a Nuvaring, Yasmin a Yaz, ktore su momentalne este stale v sudnom procese,ze za[pricinili plno smrti.
womens-sexual-health.suite101.com

www.audetlaw.com

Nevidim ziadny dovod, aby terajsie "nove" hormonalne posobiace chemikalie boli ovela bezpecnejsie, nez tie stiahnute, zialbohu.

Celkove zahravanie sa s prirodou a pouzivanie chemikalii ktore ovplyvnuju prirodzene procesy v tele a zamoruju telo nie je ziadna hracka a nesie so sebou casto velmi skodlive nasledky.

Antikoncepcia sa da riesit aj inaksie, topicky(miestne) roznymi spermicidami a pasivnou ochranou, ktora nezamoruje cele telo.
A riesenie acni tymito chemikaliami je ohrozovanie zdravia a dokonca aj zivota pre kozmeticky vzhlad.
Kedze sa to da riesit aj inaksie, je to od lekarov nezodpovedne, ked sa to snazia riesit takto.

nikky66

ela0000: vieš čo mne sa nejako podarilo dost rapidne pribrat a neviem či to je z HAK alebo z toho že som cele prazdniny valala šunky a napchavala sa hranolkami. a tak som sa rozhodla že to musim zhodit bo som sa nemestila do nejakych nohavic..moja dieta bola dosť aj je kruta...jedavam strasne malo ale podarilo sa mi za mesiac schudnut 2kg..nieje to bohvie čo očakavala som že tym že o trištvrtinu budem menej jedavať že schudnem aj viac..no ale musim sa priznať že nemam žiadny pohyb lebo sa cele dni len učim...ale jasne da sa schudnuť len sa musiš donutiť :D držim palce