Skúsenosti s HAK Novynette

Karoline

Dakujem pekne, este som nezacala, cakam na kramy, ale potrebovala som to vediet :) som rada, ze je to hned tak skoro :) hehe dakujem este raz

alternantka

Pre ":)" - Antikoncepcia chrani aj v 7dnovej pauze.

Pre "Karoline" - ak si zacala s uzivanim v prvy den menstruacie, si chranena od prveho dna uzivania. Ak si zacala v iny, povedzme druhy az piaty den menstruacie, treba sa chranit vraj az do polovice cyklu, povedzme 14 dni, ale na niektorych forach sa docitas, ze staci aj 7 dni. Tych 7 dni sa drzim ja osobne, teda drzala som sa, ked som zacinala :)

Karoline

Chcela by som sa opytat, od ktoreho dna som 100% chranena od prveho dna uzivania antikoncepcie... Povedzme nie 100% ale maximalne. Dakujem.

aluska

evellyn ale keby si si t precitala v prialovom letaku tak by si to vedela..teraz som si ho precitala na nete a predstav si ze som to tam v neziaducich ucinkoch nasla...ten letak tam neni pre srandu kralikov

Evellyn

ahojte, nebrala som ztiaľ žiadnu antikoncepcie, teraz som začala s Novynette a mám taký problém, že som začala brať ako je v návode, prvý deň menzesu, trvala 5 dni, ale o týždeň som dostala menzes znovu a krvácam už 18 deň. Je to normálne ??? Viete mi niekto poradiť, ak máte podobnú skúsenosť ??? Ďakujem

n,,,

kačka ano ; neskusena kukni si aj druhú stranu na tých tabletkach a uvidíš že su to lne otočené tabletky.. že je to to isté..na jdenj strane je to a na druhej je to ..

neskusena333

Ahojte.Ja som zacala uzivat tuto HAK.Az teraz som si vsimla pismenka na tabletkach na niektorych je P6 a na niektorych RG viete mi povedat co to znamena?Je to nejak urcene kedy treba ktore brat?alebo ked ich zacinam brat je to jedno kde zacnem? Dakujem za odpoved/