90 dnovka od 27.7.

salamka

ahojtee :))) takze dnes mam UH den :) a mala som pekne cestovinky so zeleninkou a kecupom aj na obedik aj na veceruu :)
a teraz som si dala dva kusky melonniku a pijjem zeleny caj, dufam ze to nieje prehresok :D : ))
No- a zajtra vodovy den, to bdue svanda :D dojdme zbytok meloniku, amam pripravene slivky a jedno jablcko tak drzte palceky :))))))))

To Majka: a ako riesis stravu pocas jednotlivych dni? :)

sunnysweetie

inak ja som tu dietu drzala a schudla som 6kg :))) z 59 na 53 :))) co bolo supeeer.. ale dlho som si vahu neudrzala, teraz mam 56, co vsak nie je tiez zle :-) ale pozor, mna po tej diete cakali problemy s travenim, bolesti brucha a pod., ked som nabehla na normal stravu... :-/
baby, da sa to vydrzat, aj ked vodovy som zvladla len prvy, potom som to uz nezvladala.. :-/
drzte sa :)))

majka__

salamka, nie si sama, ktora nevie varit :o) uz sme dve hihi. ja toho viem len hrozne malo, ze to sa ani varenim neda nazvat.

salamka

Jeeeej aj ja mam 21 :D A neviem varit hamba mi :D pre mna bude tati dieta fakt tazka lavne kvoli tomu no :D
Inac ja uzivam popri tejto dietke este take prirodne lieky na chudnutie, hadam mi tzo neublizi :-o

sajfina

no neviem,dúfam,že to bude tým,lebo keď som držala túto diétu prvýkrát,tak som schudla vždy tak 4-5kg za mesiac,tak teraz je to také uaaau rýchle...a cvičím,ale nepreháňam to,dosť často bicyklujem a ak nie,tak cvičím doma na brucho,stehná a zadok ale nie nejako extrémne :D a dnes sa mi nič nechcelo,tak som vôbec necvičila :)..a mám 21 rokov

salamka

asi sa ti ten metabolizmus tak napravil ze dobre spalujes :)))))
ja chcem schudnut 6 kg a potom uz len udrziavat nejakym normalnym stravovanim :) som sa prejedala dost posledny rok tak to stuplo tak teraz sa chem normalne stravovat a potom ked, tak vynimocne to prehnat :)
Zajtra idem do posilky na orbitrek , sa nenormalne tesim, paradicka :)
Inac ty mas kolko rokov? Chodievas aj castejsie cvicit ci len dietujes?

sajfina

salamka aj ja som vtedy začínala sama,až potom som sa pridala do tejto témy,tu začali myslím o týždeň neskôr ako ja,ale nevdí :D...ja som začínala na váhe 69 kg a chcem ísť na 53-54kg menej určite nie a dnes mám 59kg,až tomu nerozumiem,lebo včera som sa vážila po vodovom dni a mala som 60,5kg...ak budem mať tých 53kg skôr ako za 3 mesiace,tak skončím skôr a pôjdem na udržiavanie-ďalších 90 dní(ten druhý diel)...len sa trošku bojím,že tak rýchlo chudnem a pritom jem normálne dávky jedla a keď mám UH večeru,tak zjem aj 2 zákusky miesto 1