Zivot bez priatelov..

Príspevok v téme: Zivot bez priatelov..
lucia7777777

MAm pocit ze v mmojom zivte sa zatial nikdy nevyskytli skutocní priatelia. Pod pojmo skutocní myslím takí, kt by sa o mna zaujimali a kt by stali o moju spolocnoost.. Vacsinu casu dna a prazdnin stravim sama. Keby nenapisem nejakej kamoske tak mne sama od seba nenapise asi ZIADNA.. NEprehanam , ani sa nelutujem, ale naozaj to tak je . Pri tom myslim zze ked sme spolu tak si mame co povedat.. Ale vacsina mojich priateliek ma chlapcov, cize mozno aj v tom je chyba.. ja neviem,, ale vzdy som mala a mam pocit ze nikam nepatrim. Ze nikto o mna naozaj nestoji.. okrem rodicov.. teda aj tí by mi mohlo prejavovat trochu viac dovery a nie mi dost veci zakazovat... CAsto ked som sama placem.. MYslim ze zivot bez priatelov je fakt prazdny.......

Lenka333

tak sa ich normalne spytaj ci nestoja o priatelstvo s tebou..:)..ja som ties taky pripad..mam 14 mam 2naj kamosky ale casto amm pocit ze radsej pojdu na pocitac nes by mali prist alebo mi zavolat ..ja si na nich rocne minam velmi vela kreditu..a casto sa mi stava ze oni dve sa dohodnu von a mna ani nezavolaju ..pritom ked som s jednou s nich tak mi vravia ze som ich naj kamoska ze sa so mnou da porozpravat o vsetkom...proste ze im pomaham...a nekedy ma ignoruju..rozpravaju sa potom prestanu zacnem im ja nieco rozpravat zrazu mi do toho skoci druha a zase sa rozpravaju oni:(..vsetci naokolo si toho vsimaju aj sa ma pytaju ci sme sa pohadali alebo oc...a potom ked im poviem ci si nevsimli ze ma ignoruju tak povedia"co??..no praveze ty nas"...nechapem ich...

lulu0902

ahojj,no tak toto velmi dobre poznam...V praci sa sice kolegovia tvaria,ze si ako rozumieme,ale ked sa mi stane nieco neprijemne a potrebujem pomoct,uz sa nepozname.

Da sa povedat,ze mam kamaratov,co sa daju na 2 rukach spocitat..s ktorymi chodim von, ale dost casto mam pocit,ze ma v skutocnosti nepoznaju a sami sa neozvuu.nikto z nich o mne nevie vsetko.

mam sice skveleho priatela,ale niekedy mu skratka nemozem povedat vsetko a ako chlap by to asi ani skratka vsetko nepochopil...
rodina ma ma sice rada,ale myslia si o mne ze som divna..

fakt by som si zelala kamaratku,ktora by ma brala taku aka som.

ak ces,napis ..rarulana@azet.sk