Sklamala som mamku

Príspevok v téme: Sklamala som mamku
smutná1

velmi som sklamala moju maminku ktorú tak moc lúbim..... mám 19 rokov a zistila som, ze som tehotná....mám síce priatela uz 3 roky...ale aj tak...mozno si myslíte ze je to skoro a tak...a mozno aj je...ale bábo si chcem nechat....je to nový zivot a ja ho nechcem zmarit...len ma velmi mrzí, ze som tak moc sklamala maminu...a ocino to este nevie....hrozne sa bojím...reakcií.....je to také hrozné???? ved je to malinké bábätko...

lenkaka

elfovia, ty zrejme nie si matkou a mozno si ani nepocitila tuzbu stat sa nou.
a mozes tu aj napisat, ze mas tri deti, neuverim. tento prispevok znesie cokolvek.

elfovia

ano, veci treba brat tak ako pridu, ale tiez treba pouzit pritom aj rozum... mas vzdelanie, byvanie, pracu? vies sa o dieta postarat? to nie je len spravit a porodit. je to zavazok na cely zivot!

slovo zodpovednost ti nieco hovori?

sarah parker

boze, vsak je to maly zazrak, kazdy hnev raz prejde a vsetci spolu sa budete tesit z vonavuckeho batozteka :-)
povedz to vasim s nadsenim, prejav svoju radost, skolu si dorobis neskor, veci treba brat tak ako pridu, nesnazit sa umelo zasahovat do osudu.
drzim silno palce a tesim sa spolu s vami. pre mna je byt matkou to najkrajsie, co sa nam zenam moze v zivote stat :-)

ushko

moja, neboj, ked dietatko pride na svet, vsetci ho budu isto velmi lubit, a uz nikdy ti nepovedia skarede slovo :o) teraz im nechaj trosku cas, musia to stravit :o) drzim prsty :oP