Sklamala som mamku

Príspevok v téme: Sklamala som mamku
smutná1

velmi som sklamala moju maminku ktorú tak moc lúbim..... mám 19 rokov a zistila som, ze som tehotná....mám síce priatela uz 3 roky...ale aj tak...mozno si myslíte ze je to skoro a tak...a mozno aj je...ale bábo si chcem nechat....je to nový zivot a ja ho nechcem zmarit...len ma velmi mrzí, ze som tak moc sklamala maminu...a ocino to este nevie....hrozne sa bojím...reakcií.....je to také hrozné???? ved je to malinké bábätko...

kraaska

smutna1 mam chlapceka,a je ako majinky anjelik :)) to si ani nevies predstavit ja ako som sa bala porodu,mala som cisarsky kvoli mojej skolioze,,ale prezila som :DD

mobilka

ja by som iba chcela napisat co sa stalo mne:otehotnela som v druhom rocniku na vyske ked som mala 21 rokov, moja mamina predpokladala ze si dokoncim vysoku,zamestnam sa a tak... ale stalo sa. Ked som to mamine povedala spolu s priatelom ze som tehotna, tak zostala riadne prekvapena ale zaroven mi povedala ze vynadat mi nemoze lebo uz som dospela. Tak isto reagovali aj priatelovi rodicia.Moj priatel mal prave po vyske a bol na civilke, takze financne sme na tom boli biedne.Ale po civilke sa zamestnal, ja na materskej sme to nejako zvladli. Po roku na materskej som isla znova do skoly do 3. rocnika a moja mamina sama dobrovolne isla namiesto mna riadne na matersku (museli sme to vybavovat sudnou cestou aby jej umoznili byt na materskej). Dokoncila som s maminou a priatelovou pomocou vysoku skolu, na promocii mi gratuloval aj moj vtedy 3,5 rocny syn a to si neviete predstavit ako vsetky moje spoluziacky sa nad nim rozplyvali. Teraz som na doktorandskom studiu, mam 28 rokov, 6,5 rocneho syna a toto by som nevymenila za nic na svete.
Tymto som chcela iba naznacit, ze porodom sa nic nekonci ale prave sa zacina a ked sa chce tak vsetko ide, ale treba chciet.
ahojte a smutna1 drzim ti palce aby vsetko dobre dopadlo

elfovia

ak sem niekto napise prosbu o radu a nazor, tak ma stym pocitat, ze nazory budu rozne. kazdy ma na to pravo, aby vyjadril svoj postoj. takze treba to akceptovat a nekritizovat tie nazory, ktore zakladatelka temy prave pocut nechcela.

smutná1

kraaska.... dakujeeeeem velmi pekne...ved hej, dúfam aj ja, ze to tak bude.... aaaa závidím ti... co más?? chlapceka alebo dievcatko??? ja sa veeeeelmi bojím pôrodu...aaaa

kraaska

smutna1 aj ja ti silno,silno drzim palceky,aby vsetko dopadlo tak ako si to predstavujes :)) a neboj,ked sa male narodi uvidis kazdy ho bude milovat,len teraz este potrebuju trosku casu aby to stravili :)))aj ja som mamina,pomaly 4 tyzdne a je to nadherny pocit.....maj sa .

smutná1

mirka 23 dakujem ti....aj ja si myslím, ze tak to tu je vzdy...ale tak, ja som chcela len poradit a tak... ale dakujem

mirka 23

smutná, ja ti držim palce.
Kašli na baby čo sa tu hadaju, takto dopadne každá diskusia, ak baba napíše že je tehotná. Aj keby mala 20, 25 alebo 30 rokov, vždy sa nájdu také čo ju odsúdia.

smutná1

baby, dakujem, za podporu....dúfam, ze to tak naozaj bude a to malinké si naozaj oblúbia.....strasne moc vám dakujem....
a pre tie ostatné baby, ja som nepovedala nic také, ze sa o mna musí postarat mamina....mám priatela, ktorý zarába a myslím, ze dost slusne....a povedal, ze sa o nás postará....takze o peniaze tu nejde....a hej, ani my sme to neplánovali, ale tak stalo sa a ja sa na to malinké tesím, aj ked som este mladá a mala by som si uzívat.....ale za nic na svete by som si ho nedala zobra....