Sklamala som mamku

Príspevok v téme: Sklamala som mamku
smutná1

velmi som sklamala moju maminku ktorú tak moc lúbim..... mám 19 rokov a zistila som, ze som tehotná....mám síce priatela uz 3 roky...ale aj tak...mozno si myslíte ze je to skoro a tak...a mozno aj je...ale bábo si chcem nechat....je to nový zivot a ja ho nechcem zmarit...len ma velmi mrzí, ze som tak moc sklamala maminu...a ocino to este nevie....hrozne sa bojím...reakcií.....je to také hrozné???? ved je to malinké bábätko...

tormenta

vrancicaja=ty si asi divna zena ked pises taketo sprostosti....ved sa maju radi a babo chcu tak co?ved to je krasne take male babo a hlavne ked je z lasky.take ako ty sa robia tie najmudrejsie a pritom hovno vedia o zivote.vela ludi je na tom horsie ako ona a zvladli sa pretlkat zivotom,mali deti a su stastni!ved je dospela,o dieta sa vie postarat a ako vidim je aj rozumna.a to ze by sa nu vykaslal priatel?ved to neurobil,tak to neries!!!mozes na mna napisat co chces,jemi to jedno,ale smutna1 cakala podporu a nie opovrhnutie.

vrancicaja

fadsa, napisala som antikoncepcia, nie HORMONALNA antikoncepcia! Ty mas asi tiez uz parik neplanovanych deti, vsak? lebo ani ty nevies, co je to antikoncepcia:d)To po kazdom sexe treba mat dieta, ci ako? Jasne, ze sa tesi, ved sa o nu frajer postara, ona nebude mat ziaden problem. Keby sa na nu vykaslal on aj rodicia, inak by kukala.

fadsa

for vrancicaja- nie kazdy do seba pcha ten humus a nie je male decko ale dospela a na babatko sa tesi tak co......

drzim prsty kocka

evitka1

smutná1 - je tomu už 27 rokov, bola som vo 4 ročníku na strednej, ked som otehotnela. Moja mamina to zobrala fantasticky, čo som vôbec nečakala. Ocinovi som to ani nemusela oznámiť, urobila to za mňa ona. Oznámila som to priateľovi a za pár dní sme začali vybavovať svadbu. Takže mám za sebou 27 rokov šťastného manželstva, 26,5 ročného syna a 21 ročnú dcéru. Vôbec nelutujem, že sa mi vtedy také niečo stalo.
Verím, že po čase budeš môcť aj Ty povedať to isté.
Tvoja mamina je teraz len zaskočená, nečakala to, zato takto reaguje. Určite ju to čoskoro prejde. Verím, že bude stáť pri Tebe v dobrom aj v zlom. Z tvojho príspevku si myslím, že máte medzi sebou pekný vzťah, takže Ťa určite pochopí a podporí v tvojom rozhodnutí. Čo sa stalo sa neodstane a nakoniec bude aj ona rada, bude sa tešiť z krásneho zdravého vnúčatka.

simca_

no nemas to lahke ale raz sa nad tym pousmejes a to hlavne vtedy ak budes drzat v naruci to male stvorenie nedaj sa ovlpyvnit krihom natlakom a hnevom rodiciv o to ta prosim ak to male chces a ochran ho je to tvoje dietatko ja som rodila v 18 tehotna som ostala v 17 stalo sa ale aj ked mi to otec dlho vyhadzoval an oci ma syna za svojho aky je hrdy na neho viidi sa v nom a je na neho pysny da mu modre z neba bude mat 9 mal same 1 je sikovny aa velky futbalista :-) nedala bys som ho za nic na svete a to som s nim bola sama je to uzasny cloviecik aj ked je dakedy "bars mudry" dnesne deti skoro zacinaju :-)) je to maznacik a ja si neviem predstavit zit bez neho a tie co tu vypisuju o nezodpovednosti no tak tie vedia o tom ...dieta potrebuje lasku a mas priatela ktorynpri tebe stoji to znamena ze mas vsetko:-)a hlavne dietatko na ceste niektore nemaju to stastie

tak to má

Keď som je otehotnela, partner mal 19. Keď sa teraz pozerám na 16 rokov staré fotky, nepovedala by som, že taký "zasran" sa postará o rodinu. Postaral.
A tie naše všelijaké začiatky:pretĺkanie, sporenie,hlavne vyžiť - vtedy sa ukáže "v dobrom aj v zlom"... Mojim rodičom to nevadilo, svokrovci boli proti mne a vlastne sú aj doteraz. Nikdy sme na nich neboli závislí, radšej sme sa maximálne uskromnili a vždy išli ďalej.
Neviem si predstaviť, že by som prvého syna nemala :-( Je to všetko len o vás DVOCH! A čo si budeme klamať - hlavne záleží na TEBE!

tormenta

smutna1,netrap sa,uvidis ze maminu to prejde,je to vsetko len prvotny sok,doslo to pre nu tak necakane.ver,ze o nejaky cas,ako uvidi male na fotke z ultrazvuku alebo ako ti rastie brusko,zmeni ju to.ved dietatko je to najkrajsie co moze zenu stretnut:)a som rada,ze neuvazujes nad potratom,ved potom by sa mohlo stat,ze nebudes mat deti uz nikdy...clovek nikdy nevie.a spriatelom ste spolu dlho a lubite sa,takze to urcite zvladnete.
nech ta nezaujimaju sproste poznamky inych zien,kazdy nejak zacinal,ani my sme nemali peniaze ked som ostala tehotna,4 roky sme byvali u rodicov,nebolo to ruzove ale zvladli sme to.ved nema kazdy zazobanych rodicov,ci prachateho manzela.v tejto dobe je tazke nasetrit si,ved to by vela zien mala dieta v 40 rokoch...
a skolu si mozes hocikedy potom dokoncit ked male podrastie,je tolko takych dievcat,ved si mlada:)
drzim palce,nech ti to vsetko dobre dopadne

smutná1

ale ved ja viem a na ten potrat nikdy nepôjdem....to by som tomu malinkému nikdy nespravila...len ma to velmi bolí, ze sa k tomu postavila tak ako sa postavila....a to este nevie ocino....ach jaj....

sarah parker

smutna, mamku to prejde, teraz to musis vydrzat.
precitaj si este raz, co napisala vcera natiska:

natiska
Včera 23:23

ked som mala sedemnast aj ja som otehotnela a dala som si to zobrat mala som tiez priatela ktory by sa omna postaral chcel aby som si to nechala...moja mama bola proti tak som si to dala zobrat s priatelom som sa rozisla....vtedy som si myslela ze som spravila to najlepsie rozhodnutie vo svojom zivote...ale az teraz som pochopila ze som to nikdy nemala spravit prisla som o babo a aj o svoju lasku tak si to radsej cele rozmysli a nepocuvaj ostatnich....ved ti si tehotna a nie mama a neboj ona stim casom zmieri

si predstav, ze take vycitky svedomia budes mat ty, nie tvoja mama, ani suseda, ani nikto z tych, kto ti kazu ist na potrat...

smutná1

práve mi mamka povedala, ze som ju velmi velmi sklamala...aj s priatelom....a ze mi nepomôze v nicom...a mám sa rozhodnút co s tým....ze mám mysliet aj na potrat...je to hrozné...neviem co mám robit....za kým íst...myslela som, ze rodina bude stát pri mne....