Sklamala som mamku

Príspevok v téme: Sklamala som mamku
smutná1

velmi som sklamala moju maminku ktorú tak moc lúbim..... mám 19 rokov a zistila som, ze som tehotná....mám síce priatela uz 3 roky...ale aj tak...mozno si myslíte ze je to skoro a tak...a mozno aj je...ale bábo si chcem nechat....je to nový zivot a ja ho nechcem zmarit...len ma velmi mrzí, ze som tak moc sklamala maminu...a ocino to este nevie....hrozne sa bojím...reakcií.....je to také hrozné???? ved je to malinké bábätko...

muc

no ale zas netreba za kazdu cenu ostat tehotna ako skoro to len pojde len preto, ze co ak o par rokov to bude problem....
dieta potrebuje obidvoch rodicov, klud a pohodu. takze nereprodukovat sa hned ako je to mozne, ale robit "to" hlavne s rozumom ;)

bonnie29

ja som otehotnela ked som mala 18 a pol roka,hned po skole a nelutujem to,ze som taka mlada mala dieta..dcera ma uz 10 rokov a teraz ked chcem dalsie tak uz to nejde..takze kedy je spravny cas?kaslat nato kolko mas rokov a treba sa radovat,ved v dnesnej dobe kazde tehotenstvo je zazrak....

smutná1

dakujem baby, ste velmi zlaté...ze mi takto radíte...velmi mi to pomáha...dnes ráno mi bolo prvý krát zle...aj som vracala....ja viem, myslíte si, ze ci sa mám cím chválit...ale tak ja sa tomu mooooc tesím :-)) v stredu na sono, tak snád vsetko dobre dopadne...drzte mi päste...potom dám vediet....

hope

aknitka: moj prispevok mi vobec nepride byt od veci, reagovala som nato co som si precitala napr: si moc mlada, mas cas, mas uz nato peniaze atd... pride mi to byt egoisticke. preco to ludi zaujima? SMUTNA si pytala len radu alebo skor podporu vo svojej situacii a hned na nu utocit takymi to otazkami mi pride byt neludske, asi si to nepochopila. nevadi.

Smutna: som rada ze je uz vsetko v poriadku, hlavne vela kludu. aj mna pobolievalo v podbrusku ale je to tou maternicou. aj teraz ma obcas pobolieva lebo moje male babenko rastie. potom napis kedy termin a co to bude.

dd

wau teda :) neskor som precitala prispevok,co si napisala..je fajn, ze aspon ocino to zobral tak troska pohodovejsie a myslim, ze castokrat prave ten otec prekvapi v takychto situaciach, ked to zoberie tak "sportovejsie" ako mamka..my mamky sme na to asi nejak citlivejsie :D..ja som si tiez dnes uvedomila, ze keby som mala nechat dcerku u mojej mamky na par dni, tak neviem, co by som robila, ze by som mala dni take prazdne a tiche, az to nie je mozne a ze by som asi kazdy vecer za nou plakala, ako male decko, ked mu zoberu najoblubenejsiu hracku :D..tak sa hlavne drzte a nech sa Vam dari! :) vela zdravicka!

dd

smutna, aj mna tak pobolievalo brusko, presne ako ked som mala dostat menstruaciu, v tych prvych tyzdnoch tehotenstva a tiez mi dr hovorila, ze je to normalne, kedze sa mi roztahuje maternica..hlavne, aby si nemala nejake krce a krvacanie..neboj, v stredu nech Ta poriadne pozru na sone, aby Ta uistili, ze Ti nic nehrozi a ze je vsetko okej..drzim prsty, aby bolo vsetko v poriadku!doma ako??

smutná1

jeeej 2 rôcky...to je este taký malinký stuplíík :-)) chutnucké... no mamina je uz na tom lepsie...o dost...a velmi mi pomohol ocino ako to zobral...úplne skvele a povedal, ze za kazdú cenu mi bude pomáhat...takze je to uz super...velmi sa tesím...

aknitka

presne také záchvaty spania a únavy som mala asi do 15. týždňa. keď som prišla z roboty domov tak som len vyzula topánky a hneď utekala do postele.
môj krpec bude mať koncom augusta 2 rôčky. ani neviem ako to ušlo....