Antikoncepcia Qlaira

blabla11

Ahojte nemate skusenost s antikoncepciou ktora pomaha najme pri raste prsnikov? Ja som brala antikoncepciu Belara,som od toho veľmi náladová, hlavne mám depky, ničomu sa neviem tešiť, stále som smutná a som aj pribrala a prsníky sa nezväčšili. U mňa nemá žiadne pozitívne účinky. Ak viete o takom, ktorá fakt pomôže najme pri raste prsnikov prosim odpiste, dik

clara

Ahojte!

Ja beriem Qlairu uz treti mesiac, pricom moj prvorady dovod bol najma nestastna plet.

Negativne ucinky u mna boli len mierne spinenie pocas prveho mesiaca, inak nic ine.

Potom len pozitivne ucinky, kedze sa mi zmiernila a skratila menstruacia, plet sa mi posledny mesiac zacala zlepsovat (aspon mam ten dojem), schudla som asi 3 kila.. (i ked toto neviem, ci je priamy ucinok HAK alebo nie).

Ja som s Qlairou spokojna, menit nebudem, i ked cena je jedna z naj.. A problematicke zostava zohnat si ju, kedze prvykrat, ked som ju zhanala, som obehla asi 5 lekarni v BA a nikde ju nemali alebo neboli schopni objednat. A teraz idem tento maraton skusit v PN.

Inak-niekde som citala, ze SR je jednou z prvych krajin, kde tuto formu HAK uviedli.. tak nie sme vo vsetkom pozadu..

Pekny den. :)

aluska

bubble a v com kopiruje yadine?ved obsahuje uplne iny hormon dienogest, ktoreho mnozstvo sa este pocas cyklu aj meni
a yadine obsahuje drospirenon

bubble

ahojte,
doteraz som uzivala YADINE, bola som s nou velmi spokojna, ale uz to chcelo zmenu. Teraz prechadzam na QLAIRA a podla zlozenia vyzera, ze v mnohom kopiruje yadine, ale ma najdolezitejsiu zlozku ESTRADIOL prirodzenu.
Mate vsak niekto skusenosti s pigmentovymi skvrnami z qlairy? Pred par rokmi som totiz brala MINESSE a zostali mi po nej pigmentove skvrny na tvari.
Dakujem

Macca

Ukludnite sa prosim. IP adresa nic neznamena, kedze je mozne ze viac ludi pouziva tu istu adresu. Pokial sa tu budete vacne hadat koli IPke, tak ju jednoducho zrusime, aby vas nedrazdila :)

aluska

no tak nech sa vyjadruje normalne...cyklus ma kazda zena...nemoze ho dostat a nedostat...ked niekto nepozna ani zakladne nazvoslovie tak nech sa radsej nevyjadruje

firefly

To ze NEDOSTALA CYKLUS znamena,ze sa nedostavila menstruacia po prvom mesiaci tak ako byva zvykom,kedze kazde telo je individualne tak na kazdeho vplyva tato antikoncepcia inak,a myslim,ze nemusis mat obavy z nevedomosti,Gynekolog mi potvrdil,ze moze sa vyskytnut ,ze sa menstruacia nedostavi alebo,ze sa dostavi aj mimo cyklu=viac krat v mesiaci.Myslim,ze v pribalovom letaku je napisane co mas robot ak sa nedostavi po viacerych pr.2 mesiacoch,niekde to tam je....

sternchen_17

ahoj ja som užívateľkou qlairy prvý mesiac a neviem co sa deje
nedostala som vobec cyklus a neviem co si mám o tom myslieť stojí viac ako 16 eur