Antikoncepcia Qlaira

clara

Ahojte,

ja som sem už písala svoju skúsenosť s Qlairou, len teraz ju chcem trochu upresniť.. po skončení 3 balenia sa mi pleť neskutočne vyčistila.. asi tak veľmi, že takúto som ju nemala už pár rôčkov (asi 10, ak si dobre pamätám). Čiže u mňa je spokojnosť nadovšetko. :)

aluska

emaa to je take individualn ze keby ti napise 2é zien ktore prechadzali prave z yadine na qlairu tak 20 ti napise uplne inu skusenost

levicaaaaa

Emaa, asi ťa sklamem, ale bohužiaľ si ten príbalový leták v tomto prípade budeš musieť prečítať :D

inak, dosť si ma pobavila, že nerada čítam príbalové letáky... no to asi nikto neuvádza do svojho životopisu ako záľubu, takže nie si jediná, nemaj strach. normálne si zober leták Qlairy a pozri si ako je to z prechodom z inej HAK na Qlairu a vybavená vec...

Emaa

Ahojte,
doteraz som brala Yadine, idem prejst na Qlairu. Viete mi prosim povedat ako presne to vyzeralo ked ste prechadzali z predch.antik.na Qlairu? Zacali ste brat Qlairu hned dalsi den po dobrati predch.hak?
Zaznamenali ste nieco divne? Nerada citam pribalove letaky (i ked ich citam pravidelne), obsahuju tolko informacii - hlavne negat. ze ma to okamzite odradi lebo zistim ze kazdy liek je v podstate viac skodny ako ucelny, aspon podla toho co tam popisu...

Citala som Vase odpovede - vidim ze su pozitivne aj negativne skusenosti - ale tak orientacne - ako to bolo s vahou, naladami, pletou? Papat denne tbl nie je zmena, myslim si, takze skor ma zaujimaju tieto vedlajsie ucinky... s cim ste sa stretli.
Dakujem,
Ema

omnia899

Moja mama začala brať tuto antikoncepciu a už dva mesiace nemala menštruáciu plus ju strašne bolia prsia. Je to normalne?

levicaaaaa

marika - schéma, o ktorej hovoríš - 21/7 je trošku o niečom inom. nieje to 7 dňová menštruácia ale pauza. menštruácia v tej pauze zvyčajne začína aj tak až na tretí deň.

neboj sa, aj ty budeš mať určite menštruáciu, postupne zistíš kedy ti bude chodiť. pozri si príbalový leták, zrejme tie posledné dve tabletky sú fakt len placebo, čiže bez hormónov.

inak, fabry si nevšímaj, len to ber pekne po poriadku tak ako nasledujú za sebou. to je dôležité

aluska

marika beries balenie 28 a potom nemas pauzu a beries zas dalsie balenie
tie farby si nevsimaj, to je len odlisenie sa tabletiek, pretoze kazda farba ma ine mnozstvo hormonov a myslim ze 2 biele su placebo
a inak vsetko to je v pribalovom letaku

marika102101

ahoj žienky ja berem Qlairu prvy mesiac a začal som ju normálne brat hnde prvy den menstruacie.Ale velmi ma znervoznuju tie červene čo to su tie tabletočky? vyvolávačky na menstruaciu alebo len na okrasu:DA ešte ma znepokojuje to že su ich 28tebletiek a obyčajne su 21 plus 7dnova menstruacia.Ked doberiem balenie dostanem 7dnovu mestruaciu?a tak pokracujem v dalsom baleni.Prosim odpovedzte mi.A zatail nežiaduce učinky niesu vysoke treba sa hybat a nebudu ani kila.

[zruseny2]

zuzacka qlaira sa uziva nepretrzite, t. j. bez 7dnovej pauzy.. hneď ako doberieš jedno balenie, začínaš druhé.. menštruáciu by si mala dostať pri braní tých dvoch tmavočervených tabletkách na 25 a 26 dni.