Antikoncepcia Qlaira

lochnes

ahojte baby, no ja som brala dlho logest asi 4roky no super, chcela som ale zmenu dala som si yasminelle a akosi sa mi nelubili naladova som bola dost tak mi doktorka vcera predpisala Qlaira ale ako to tu čitam tak mám až strach si ju nasadiť...niektore pisete o naladovosti,akne,o nechodeni menstruacie...upravilo sa to casom alebo je to furt na hovno?diky

denda2

beriem qlairu už štvrtý mesiac a zatiaľ spokojná nie som, aj rozmýšľam že si ju dám zmeniť. menzes som z tých štyroch mesiacov mala len raz, ale za to krvácam aj v strede mesiaca.tiež sa mi objavilo akné, čo som s antikoncepciou predtým nemala.máte niekto skúsenosť, či sa prípadne časom neupraví?

stazi

Caute baby, ja som uživala belaru jeden rok a hrozne som pribrala. Vymenila som za OLAIRU a dufam ze sa mi podari zhodit par kil. Nsema niekto skusenosti s chudnutim s olairou????

mia2404

mala som trombozu , a chcela by som pouzivat antikoncepciu , lenze moj lekar tvrdi ze nemozem uzivat ziadne hormonalne tabletky , ale chcela by som sa opytat na QLAIRU

pici

Ahojte! Ja teraz druhú krabicu beriem a ani 1.mesiac som nemala menses a zatiaľ ani teraz. Dnes mám zobrať 27 tabl.Viete o tom niečo?.............