Antikoncepcia Qlaira

zoee

Ahojte,
pridam aj ja svoju skusenost s HAK.
Uz vela rokov trpim akne, co bol primarny dovod uzivania HAK. Zacinala som s Diane, ktora mala perfektny ucinok na plet. Prestriedala som to s Regulonom a Jeanine, ale potom som sa vratila k Diane. Asi posledny rok som vsak mala problem s dlhym krvacanim (az 8 dni, pricom posledne 2-3 dni to bolo skor spinenie). Take dlhe krvacanie mi bolo podozrive, lekar to vsak povazoval za normalne. Isla som teda inej lekarke, predpisala mi QLAIRU, ktoru beriem teraz 3. mesiac. Co sa tyka krvacania, ucinok je perfektny (pravidelny menzes, cca 3 dni). Co sa tyka pleti, skor taka mensia katastrofa, citim sa ako v druhej puberte :((. Mam vsak uz svoju skusenost a standardne ucinok HAK na plet nastupuje po 3-6 mesiacoch, takze este mam cas :)). A ozaj, plusom je aj to, ze ju beriem stale, takze nemusim rozmyslat, ci uz uplynula 7dnova prestavka alebo nie :DD.

Takze dievcata, predsudky prec, treba vyskusat. Ucinky su vzdy individualne. A urcite by sa nedostala na trh, keby bola skutocne zdraviu skodliva.

Drzim vsetkym palce ;).

levicaaaaa

murka: všetko je v letáku, ale teoreticky áno, len sa musíš ešte 7 dní chrániť doplnkovou antikoncepciou (kondom, pharmatex,...)

zuzACKA

ahojte baby chcem sa spýtať qlaira sa užíva tak že využívate balenie tabletiek a potom 7dní pauza aleboje to bez toho?dik moc

ssissa

Ahojte,
dnes som vysadila qlairu, nerobila mi dobre a tak mam na predaj nepouzite balenia na 2 mesiace. Nechcete niekto kupit...???

grace

Ahojte,

beriem qlairu - druhe platicko koncim a som celkom spokojna v porovnani s predchadzajucou HAK (Yadine), pri qlaire som mala trochu spinenie v strede prveho balenia a len slaby menzes na konci, ale to je normalne prvy mesiac.. Inak sa mi zlepsila plet, nepriberam a citim sa v pohode:) Ak by vam niektorej nesadla, odkupim platicka:)

Maruška

Ahojte žienky ako tu čitam neni až taka zlá ako sa zdaju všetky antikoncepcie.Zatial ju beriem prvy mesiac a to špinenie asi bude ako som sa dočitala vyžšie a tak isto som schudla ked sa hybem a ked sa nehybem že tam nieje pohyb,tak sa nalievam vodou ako s každych jednych tabletiek.Čo sa týka tváre zatial to vyzera nadejne a ja si myslim že snou budem aj nadalej spokojna aj ked su dost drahe ale dievčence oplati sa ak to má kto platit:DAhojte

aluska

blbabla ziadna antikoncepcia nie je na rast prsnikov...niektorym zenam sa prsniky len naleju vodou (len pocas bratia hak!) a po vysadeni zas vyfucia...