Antikoncepcia Qlaira

lukaria

Ahojte baby!
Mienite sa tu hadat o slovicka alebo bavit sa o ucinkoch novej HA?
Lebo ja som chcela vediet, ako vam tato nova HA vyhovuje.
Je pravda, ze zeny sa sem pozru, len ked sa niecoho boja alebo maju negativne vedlajsie ucinky a chcu zistit, ci je to normalne, ci to prejde alebo maju ist k doktorovi.
Ja by som sem tiez nechodila, keby som verila tym reklamnym kecom v brozurke ku Qlaire. Ale kedze pri liekoch ide o prachy ako pri vsetkom, som tu, lebo chcem vediet info od tych, ktori ju uzivaju.

Srdiečko

Ahojte baby. To je pravda,že užívanie a nežiaduce účinky Qlairy sú individualne, ale po vačšine sem písu dievčata, ktore majú úž skusennosť s touto Qlairou. Tak, ako ja pocitujem už druhy mesiac nežiaduce účinky.Toto forum je dobre na to, že sa tu môžeme dozvedieť viac. Píšeme tu preto, lebo ktorá sem napíše má podobne alebo rovnaké nežiaduce účinky. Na tom nič nie je zle,aby sme písali o tejto Qlaire. Milá aluška, každá máme právo sem napísať,tak by si nemuselá reagováť negatívne na to čo kto tu napíše.Píšeme tu len pravdu, ako sa cítime pri užívaní tejto Qlairi. Možno sem napíše niektorá, ktorá musela okamžite vysadiť tieto lieky. Sme ženy, tak si musíme dávať pozor na svoje zdravie a preto, keď chceme vedieť viac, tak čerpáme informácie všade, kde sa dá. Tak sa nebojme hovoriť a písať o tom.

lukaria

Ahojte! Ja Qlairu zacinam brat buduci mesiac. Doteraz som skusila tieto:
Jeaninne - ziadny ucinok, ani pozit. ani neg.
Diane 35 - dobra na plet, ale pribrala som 6kg a stale sa citim spuchnuta
Belara - ziadny ucinok na plet, ale nepribrala som.
A tak teraz hladam kombinaciu dobra plet a nepribrat. Lekarka mi predpisala Qlairu. Tak uvidime. Na diskusii v Čechách mali vsetci zle skusenosti, tak snad to testovali pred nami aj ini, nie sme tu na pokusy.

aluska

srdiecko to ze je nova na slovensku, to neznamena,ze je nova na svete...tu vsetko dorazi az o par rokov neskor..prve tri mesiace byvaju rozhoducjuce, telo si musi zvyknut a to nieco trva..urcte nezufaj po tyzdni ci dvoch

srdiečko

Ahojte baby. Mala som problemy s hormonmy. Lekár mi predpisal Qlairu, že je nová a mala by mi pomocť. Teraz som začala užívať druhy mesiac,v bratislave stojí 14, 97 eur na mesiac. Asi tyžden po užívaní, som začala byť strasne nervozna, uplne podraždená,proste cítila som sa inač, ako predtým. Všetko mi vadilo.A pridali sa niektoré dní aj bolesti hlavy. ZAčala som si to uvedomovať, že aká som. Aj priatel sa ma pýtal,čo sa deje somnou, že som iná,nervozná a zlá na nho.Myslím si,že sú to nežiaduce účinky tohto lieku,lebo taketo stavy som predtým nemávala. DAvám si pozor a sledujem sa, že či znovu nejde to spravanie na mna. Lebo ak budem mať dosť často taketo výkyvy nálad s tejto Qlari,vysadim ju, sú aj ine tabletky. Je nová, len dúfam že nie sme pokusne králiky na Slovensku. Má tiež niekto taketo nežiaduce účinky.

aluska

lochnes kasli na ine baby..to neznamena ze aj ty to tak budes mat..je to strasne individualne...aj tak sem vacsinou ludia pisu len negativne veci...takze sa tym netrap