Antikoncepcia Qlaira

kuriatkolala

Ahojte, 3,5 roka som brala Triregol 21+7, potom som chcela zmenu tak som prešla na Novinnete, ten som brala asi 1,5 roka a mala som silné migrény a nemala som ani chuť na sex. Teraz mám už 3 mes. Qlairu. Na mojej neproblémovej pleti sa zrazu objavujú vyrážky, kt.som nikdy nemala a malé krupičky,kt.mám pod očami sa mi roztrúsili po tvári. Menzes som mala už 2x len po 1,5 až 2 dni, dokonca aj bolesti boli minimálne. Takže z tejto stránky mi to vyhovuje. A ešte sa mi urobili na rukách také biele flaky, neviem ale či to má súvis s HAK. Máte niekto skúsenosť s pigmentovými škvrnami alebo bielimi fľakmi? Toľko moja skúsenosť :-)

kuriatkolala

Ahojte, 3,5 roka som brala Triregol 21+7, potom som chcela zmenu tak som prešla na Novinnete, ten som brala asi 1,5 roka a mala som silné migrény a nemala som ani chuť na sex. Teraz mám už 3 mes. Qlairu. Na mojej neproblémovej pleti sa zrazu objavujú vyrážky, kt.som nikdy nemala a malé krupičky,kt.mám pod očami sa mi roztrúsili po tvári. Menzes som mala už 2x len po 1,5 až 2 dni, dokonca aj bolesti boli minimálne. Takže z tejto stránky mi to vyhovuje. A ešte sa mi urobili na rukách také biele flaky, neviem ale či to má súvis s HAK. Máte niekto skúsenosť s pigmentovými škvrnami alebo bielimi fľakmi? Toľko moja skúsenosť :-)

mata007

vyhodne predam mesacne balenie antikoncepcie Qlaira za 13 Eur (v lekarni stoji 16). (BB-DK, kontakt email: matulka007@azet.sk)

kvietok 12

ja mam opacny problem vobec nemam menzes pri qlaire a na plet mi absolutne nepomohla ani po pol roku,idem teraz na chloe no uvidim

katesocka

ahojte, tak ja beriem qlairu 4. mesiac... ono, svojim spôsobom som s ňou spokojná... ale... prvý mesiac som dostala menzes tak ako som mala dostať, mala som asi jeden a pol dňa. na druhý mesiac som začala mať výtok, či špinenie po prvom týždni brania tabletiek a neskončil až do menzesu (3 týždne). Menzes som ale mala zase len jeden a pol dňa. Tretí mesiac som mala špinenie dva týždne pred menzesom až do menzesu... Ten som mala asi jeden deň. Myslela som si že to je ale kvôli tomu že sú to prvé tri mesiace a telo si zvyká... Teraz beriem 4. balenie a zase sa to opakuje... Asi by som mala ísť k lekárovi, čo? Ďakujem za odpovede

aluska1

matusenka skusobne obdobie pre hak je 3 mesiace...a jasne ked prechadzas na nizkohormonalnu hak ze je to sprevadzane nejakymi neziaducimi ucinkami, ved telo reaguje na taketo zmeny
je to ok, ked neprejde po 3 mesiacoch ta povedz doktorovi nech ti ju zmeni

Maťušenka

Ahojte dievčatá....som v druhom balení HAK Qlaira....pleť sa mi výrazne zhoršila..menzes som dostala na čas a trval toľko koľko mal trvať...ale čoho sa najviac obávam je že som mala už asi štvrtú migrénu a práve kôli migrénam,ktoré ma trápili pri predchádzajúcej HAK-Minerve...mi doktor predpísal Qlairu,pretože mi povedal že táto HAK má iné zloženie ako tá pred tým,tým pádom by mi mali migrény prestať...chcem sa vás opýtať,mala niektorá z vás migrény ako berie Qlairu?

selin

noo tak mne sa tiez najprv pocas prvych troch mesiacov dost zhorsila plet ale teraz uz ju mam krasne cistu. som velmi spokojna:)

aluska1

hej tak si precitaj prispevky bab,

kedze tri mesiace su skusobne tak si telo zvyka na hormony, inak je to aj ako jeden z neziaducich ucinkov v pribalovom
a to som si nevymyslela, aj tu to pisalo vela bab aj moje kamosky to tak mali
mimochodom pisala to aj lama
ale sak ludne mi never, mne je jedno