Antikoncepcia Qlaira

mima06

Ja už 5. mesiac antikoncepciu Qlaira, no stále mám menštruáciu aj keď ju nemám mať. Už som rozhodnutá to zmeniť. Chcem niečo bezproblémové. Neviete mi poradiť?

MaryO

Aluska.. dkaujem za odpoved ale da sa to povedat aj normalne a nie ako debilovi... nie kazdy je taky mudry zjavne ako ty, taze vies, niektori z nas sa pytaju lebo sa nevyznaju.. kebyze viem tak sa asi nepytam...

aluska1

maryO co tak sa drzat rad tvojho lekara?on vie najlepsie co robi...si myslis ze ked sa z antiky vseobecne nepribera tak z nej nemoze pribrat ani jedna baba? a ked z nej pribere co i len jeden clovek tak sa to musi zapisat do neziaducich ucinkov

telo totiz to nie je stroj a nikto nevie ako bude telo reagovat na hormony...to sa neda prepodvedat

MaryO

Ahojte,
chcela som sa spýtat, ze po ktorej tabletke pri uzivani Qlairy som chranena.. NIkde to tu nebolo spominane... doktor mi povedal ze po druhej, ale to mi povedal aj pri predoslej (Laurine) a vsade na nete bolo pisane nieco ine...

Tak neviete niekto? Budem velmi vdacna...

Ja uzivam Qlairu este len prvy tyzden, tak som zvedava. Doktor mi ju dal lebo z Lauriny sa mi urobila vraj cysta.. neviem presne ako to bolo.

A este neviete mi povedat.. v pribalovom letaku je napisane ako vedljasi ucinok priberanie, ale doktor mi vravel ze tato Qlaira pravze nezadrziava vodu ako ostatne cize by som priberat nemala...

Dakujem...
MaryO

genic

Ahojte,
pisete tu o HAK Qlaire, mna by zaujimalo, kedze mam vzdy tyzden pred menstruaciou nalady, ktore len tazko kontrolujem, (aj ked si ich uvedomujem) chcela by som vediet, ci to aspon ciastocne neobmedzi moje vykyvy nalad, anti. som zatial nebrala-ziadnu, to bol práve dôvod, nechcela by som si nicit vztah. Mate niektora aj takuto skusenost?

genic

Ahojte,
pisete tu o HAK Qlaire, mna by zaujimalo, kedze mam vzdy tyzden pred menstruaciou nalady, ktore len tazko kontrolujem, (aj ked si ich uvedomujem) chcela by som vediet, ci to aspon ciastocne neobmedzi moje vykyvy nalad, anti. som zatial nebrala-ziadnu, to bol práve dôvod, nechcela by som si nicit vztah. Mate niektora aj takuto skusenost?

moob

Aj mne sa menzes skratil na 2 dni a nemam absolutne ziadne bolesti(predtym som mesiac co mesiac odpadavala),cize z tohoto hladiska je Qlaira uzasna..Ale tiez sa mi spravilo akne,tak zvazujem ci ponechat alebo vymenit..bojim sa ,ze zasa zacnem odpadavat a tie krce mi teda vobec nechybaju..a ta pigmentacia koze moze byt aj v dosledku HAK..