Antikoncepcia Qlaira

3lenka

Ja som mala pichanie v pod brušku, v prsiach veľké tlaky, cítila by som sa ako keby som v nich mala vodu alebo niečo. Ked som brala 2 balenie mala som stále menštruáciu celý čas, a ako som začala s 3 balením tak to prešlo.. Skús vydržať, no ak by ti to neprestalo ani ak začneš brať 3 balenie tak ju vymeň. Lebo aj v tom letáčiku sa píše že nepriaznivé účinku sú len počas prvých 2 mesiacoch..

Januska410

Awooj 3lenka..a tiež si mala také pichanie v podbrušku??lebo niekedy to je neznesiteľné..ako keby som ihly mala v bruchu..myslíš, že to prejde??lebo zo začiatku to nebolo až také hrozne..ale teraz sa na to aj budím v noci..Takže mám vydržať??

3lenka

Ahoj, Tiež som mala podobné pocity pri qlaire zo začiatku, ale vydrž to do konca tretieho mesiaca, ja ju beriem už 4 a je to v pohode.. Ale prvé 2 mesiace boli pre mňa vážne kritické no lekár mi poradil aby som ju dobrala do 3 mesiaca,a je to už v pohodke..

Januska410

Ahojte..potrebovala by som poradiť..beriem Qlairu, už skoro dva mesiace..a od začiatku brania, mám strašne tlaky v prsiach..a tento druhý mesiac ma v nich aj picha a dokonca mam vkuse krče v podbrušku a už aj v celom bruchu..som už zúfala..nezvládam tie bolesti..a menštruácia..prišla skôr o týždeň, trvala asi 7 dni (úplne slabučká) a potom prišla silnejšia ale len dvojdňová...mám nakupené ešte na ďalšie dva mesiace..Mno tak mám vydržať a brať ďalej, či tie bolesti prestanu, alebo mám to nechať tak a pýtať od doktora inú????Prosím poraďte mi..už som zúfala s tej antikoncepcie..

bubleenka

Ahojte, používam Qlairu tretí mesiac a ja som ešte stále nedostala menzes, len také jednodňové špinenie, test mi vyšiel negatívne. Môže to byť z toho, že fajčím? Lebo čítam tu, že by som nemala keď beriem tieto tabletky..

Sashenqa

Ahojte, beriem qlairu orvý mesiac, zatial som nemala problémy, no dnes som dostala menzes a to som v posle prvého blistru, neviem, prečo ak viete niečo ďakujem za radu

misa8155

ahojte, ja uzivam Qlairu uz 4 mesiace a koncim...od zaciatku uzivania mam menzes 2x, prvy je silny a trva 10 dni, potom 2 dni pausa a zaverecne cervene tabletky 4 dni spinenie...takze v podstate skoro cely mesiac nieco...medzi menzesmi mam vytoky a svrbenie...doktorka tvrdi ze je to ok, ze telo si zvyka ale dat dobrovolne take prachy za HA, to je chore.Muz nadava ze naco to jem, ked aj tak si neuzivame manzelske radovanky :-)...takze tak, poradte nejaku lepsiu HA

Kathryna

Takze.. tiez mi lekar predpisal qlairu a ked som citala vsetky diskusie na nete, tak mi az husia koza naskakovala, ze ako mi mohol nieco take predpisat. no beriem ju uz 10 mesiacov a som nadmieru spokojna.. upravila sa mi vaha, zväcsili prsia (mam postavu modelky:), mam cistejsiu plet, leskle vlasy.. menstruaciu mam v presny den, dokonca v presny cas a trva 3 dni. absolutne ziadne tazkosti. len baby, na to aby ste ju mohli brat musite byt na 100% zdrave a vylucit zo svojho zivota cigarety a alkohol!!!

dudik4

ja beriem Qlairu asi 5 mesiac... prvé tri mesiace to bolo super, žiadne negatívne znaky, pleť sa mi upravila, schudla som a menštruáciu som mala presne cca 3 dni, teraz som ju už druhý mesiac nedostala, nemám žiadne príznaky, že som tehotná, tak ozaj neviem, asi skočím radšej k lekárovi... mala niektorá z vás niečo podobné???