Krcne mandle......vybrali vám ich?

Lulu2011

ninka - nechapem, preco si nemozes umyt vlasy :) ja som si po vybere mandli v ten den, alebo na druhy umyla, netreba sa tolko čičíkat, nic hrozne sa neudialo, boliet to bude u koho ako, moze kludne aj týžden, na druhy den som uz jedla :)

egoista

Ahojte pravdepodobne aj mna čaká vyberanie krčných mandlí ... a chcem sa spytat na kramároch v bratislave uspavaju alebo ste pri vedomi ked vam ich vyberaju dakujem

nininka55

ahojte chcem sa opytat ako je to s umyvanim vlasov vyberali mi nandle 28.3.2012 a odvtedy som si ich este neumyvala lebo som sa bala tak kedy si ich budem moct umyt neviete?a este ohladom jedenia uz je tomu 8 dni a ked jem tak stale to citim ako to boli a hlavne usi je to normalne? ale ked jest prestanem tak po 5 minutach to prejde kedy uz nebudem citit tu bolest?

kracmerka

mne moje mandle zachranila albertova. mavala som tiez dobre krute a caste anginy a mandle uplne hnile ale strasne som sa toho zakroku bala. vsetci boli proti mne, aj muz ma nahovaral na operaciu ze to nic nie je. ale ja som si potom precitala na internete taky clanok o tom ako su vlastne mandle velmi dolezite a ze sa to neskor vypomsti ked si ich clovek da zobrat. tak som sa zlakla este viac a patrala som po moznostiach ich zachranit. lekar mi ale nedaval ziadnu sancu lebo fakt som tam mala permanentne hnis. potom som sa tu docitala o doktorke albertovej prave na tomto fore pred par rokmi a tak som ju vyhladala. dnes mam mandle tam kde maju byt a operacia sa nekonala. anginy uz nemavam ale tak raz za dva roky ma hrdlo zaboli na nejake dva-tri dni, ale tak to je uplne v norme, iny ludia to maju horsie ako ja a castejsie. ani chripku som odvtedy nemala.

Simona

Zdravim, tiez mi idu vyberat krcne mandle v celkovej anesteze, samotneho zakroku a bolesti sa nebojim, som uz na to viac menej pripravena, a po tych silnych anginach, kedy som nemohla otvorit ani usta ani nic papat sa tesim na to, ze mandle pôjdu von.. problem je vsak v tom, ze aktivne cvicim a makam na sebe, a ked si predstavim ze nejaku dobu nebudem moct ani len vkrocit do fitka tak ma ide porazit :D .. vie mi niekto povedat kolko sa budem z toho davat dokopy, a kedy budem schopna vykonavat nejaku aktivitu a robit to co pred zakrokom? diky za odpoved !!!!

monča

mojej dcere vyberali 1.3.2012.dnes je siesty den po operacii prve dni celkom fajn od vcera katastrofa boli nemoze nic jest zabera jej tramal ma10rokov rano som aj ja snov plakala neviem ci jej mam kupit ten vabenzin co poviete mate stym dobre skusenosti

kubik dcca

Zdravim mne vyberali mandle krcne asi pred 3dnamy bolest je citit furt dokto my dal novalgim na bolest ucinnost to ma tak 4hodiny nic moc furt to mam opuchnute v puse tak by som sa chcel spytat na ten liek co bol v. Co bol v prvom prispevku wobenzyn ci to fakt pomaha... lebo to moc boly a chcem aby to uz preslo lebo ma to prestava bavit :(vopred dik za. odpoved.

Smoulinka855

ahoj, mne vyberali mandle a nemala som ziadne komplikacie. mozno aj vdaka tomu, ze mi lekar odporucil brat Wobenzym na lepsie a rychlejsie hojenie. bolest rychlo ustupila a opuch tiez, vsetko sa pekne zahojilo. obsahuje vraj nejake enzymy, ktore pri takychto veciach super pomahaju. takze odporucam :)

atm

-odkaz odstránený-
mne to robili asi v roku 1990 na kramaroch ako decku takmer presne rovnako. celkom zverina:D. jedine co si pamatam je to, ako som pri tom riadne skopal nejaku sestricku ktora sa nestihla uhnut:D. ale tak dnes sa to uz hadam robi nejak humannejsie:)