Krcne mandle......vybrali vám ich?

Eva12

Mne vyberali mandle ako 30 rocnej.Nebolo to nic prijemne, ale dalo sa to vydrzat.Horsie su bolesti za tym, ale aj to sa da zvladnut. Mne vyberali v lokalke. odvtedy nemam ziadne problemy a som menej chora. Ja som rada, ze som si ich dala vybrat, lebo dovtedy som bola kazdy 3 tyzden chora. Teraz som chora tak 2 krat rocne.

luciferka

Ahojte, tak mne vyberali jednu mandlu ako 4rocnej, v narkoze, a poviem vam , nikdy viac, skoro ma zabili.....,a stava sa tento rpipad dost casto.mnohokrat som videla v tv, ze na toto iste zomreli a najma deti. nejako sa im to vysmiklo ci co, a uz to islo, je zazrak ze som to prezila...., takze ci je lepsia narkoza alebo nie, o tom sa da polezimovat strasne dlho......, druhu mi vyberali ako 15rocnej, v lokalke samozrejme, a bolo to bez problemov, ani bolest pri vybere, krasne vybrate, zidne prebytocne krvacanie....., zavisi to od konkretneho doktora, a aky ma prave den....uplna nahoda, ci to dopadne lepsie v narkoze alebo v lokalke....,

barbinka

otys: mne vyberali tiež v narkóze a samozrejme, že je to lepšie. Mala som na oddelení dve baby, ktorým museli mandle brať druhýkrát, lebo na prvý im to v lokále zle vybrali, niečo tam dorástlo a museli ísť znova na výber, v narkóze sa im nehýbeš, urobia perfektne a navždy máš pokoj.
No a s tými ušami, mňa strašne boleli uši, myslela som, že mi aj hlavu roztrhne. Uši prestali úplne bolieť tak na 10ty deň.

otys

ahojte! mne vyberali manle pred tyzdnom druhy krat! moje rady su:lepsie je vybratie v narkoze,lebo ak vam znejakych dovovodov nevyberu spravne dopadnete ako ja.prve vybratie v19 rokoch.horor nesikovny nervozny lekar,druhy krat v56rok.nedodobre umrttvene bolesti uz pri vyberani.najlepsie je pit obycajnny sladeny cierny caj ten nestipe a k tomu rozky s maslom.proti bolesti FLECTOR EP RAPID.ucinkuje az 12 hod.prve dni aj 3 kratdenne vnutnosti mozno predlzit na 10-12 dni.pri mojom veku co znamena horsie hojenie uz po tyzdni ho nepotrebujem.bolesti su ovela mensie.ale roky mam problem s uchoM boli ma od kedy mi vybrali mandle. vraJ moze prist k poskodeniu nejakeho nervu prosim o radu! otys. p.s.flector a narkoza TO JE NAJLEPSIE!!!!!!!1otys

majka__

mala som mandle vyberane 1.12. a dnes? uz druhy den pocitujem jemne bolesti hrdla... akokeby pri angine alebo co. citim sa tak nanic... unavena, nic sa mi nechce, spala by som... malatna. zajtra idem na druhu kontrolu na krcne. mam aj trosku teplotu. kedy sa mozem dat zaockovat proti chripke? zacinam aj kaslat. joj. alkohol sa moze byt asi tak po mesiaci, ze?