Viete ako chudnúť bez jojo efektu?

Príspevok v téme: Viete ako chudnúť bez jojo efektu?
Poradca

Ahojte, skúšali ste už schudnúť a keď sa vám to podarilo tak nepribrať??? Ja som pred tým skúšal zhodiť s hocičím a nepodarilo sa mi to bez toho aby som nepribral. Pred 2 rokmi som však vyskúšal niečo skvelé. Schudol som 12kg a dodnes si to bez problémov držím a dokonca sa ani nemusím nejako extra obmedzovať.A čo vy ako sa vám darí???

milii

zdravim Vas, ja som schudla zatial 3kg/173cm teraz mam okolo tych 59kg, ked som zacala chudnut mala som okolo 62, sice cvicim uz tri mesiace, no ide to pomalicky, lebo obcas si aj doprajem a jem v podstate normalne. Chcela by som ist na tych 56 zhruba no uvidime, ci do leta to zvladnem. Drzim vsetkym palceky

Ivka005

Dobry den, chcela by som sa poradit.Mam 17 rokou, a vazim 59.Ak som schudla do 55 a nizsie to uz neslo,a robila som preto vsetko.Ale vazim teraz o nieco viac ako pred tym.Chcerla by som sa poradit, lebo sa citim ako slon,chcvem byt mlade dievca ktore nema nadvahu,ale idealnu vahu, a citit sa fizycky aj psychicky lepsie citit.Kto mi poradi s jedalnickom,a nieco k tomu,aby fakt tie kila sli dole,a vahu si udrzala.Moja visnivana vaha ze aspon tych53 aby som mala.Vopred vam dakujem za odpoved.

pusate

rechabb,tak ja už bych nižšie ani nemohla,sak bych umrela...by som musela mať 27kg-a už pri 28kg som ušla hrobárovi z lopaty,a ani tých 37kg čo som mala v auguste nebolo bohviečo,tak načo bych šla ešte nižšie...ale teraz mám tak moc ako nikdy pred tým:(((47kg:((( cítim sa taaak tučná:(
(výška 152cm)

rachab

puma, ja by som este pockala. Kdesi som citala ze ked jeme menej a potom si chceme udrzat vahu, nemame hned skocit na normalny rezim, ale vydrzat tak este aspon 2 mesiace a potom postupne nieco pridat.

puma127

ahoj kocky chcem sa vas opytat co myslite si ze teraz ked papam 4krat do dna aj vyprazane aj normalne pecivo na desiatu a taq ze ked budem papat teraz aj veceru a dajme tomu ze parka s rozkom ze nastane jojo efekt?za 4mesiace som schudla 4kg teraz mam 60kg a chcem si to udrzat ale chcem jest 5krt do dna ale jem malo peciva tak myslite ze z toho peciva na veceru alebo olovrant priberiem ked ho budem zaradovat kazdy den do jedalnicka?

pusate

rechabb,áno mne sa to 4 krát podarilo,ale nešlo to už tak lahko ani tak vela dole,a hore to zas šlo ovela rýchlejšie a viac,a teraz mám stráášne spomalený metabolizmuz z toho,že už byx sa mi to asi ani nepodarilo,tak už račej nepokúšam 5.krát:(