Viete ako chudnúť bez jojo efektu?

Príspevok v téme: Viete ako chudnúť bez jojo efektu?
Poradca

Ahojte, skúšali ste už schudnúť a keď sa vám to podarilo tak nepribrať??? Ja som pred tým skúšal zhodiť s hocičím a nepodarilo sa mi to bez toho aby som nepribral. Pred 2 rokmi som však vyskúšal niečo skvelé. Schudol som 12kg a dodnes si to bez problémov držím a dokonca sa ani nemusím nejako extra obmedzovať.A čo vy ako sa vám darí???

mackousko

Zle je na tvoje riesenie existuje jedina odpoved, ti co sa snazia schudnut si radsej zavrite oci, a to je doslovne zrat, zrat a zase len zrat. Do skoreho prezrania.

mackousko

Nic v zlom ale co pisete citujem nezrat, pit citronovu vodu atd, tak take rady by som ignoroval, lebo napriklad diety sposobuju jojo efekty, a v najhorsom pripade anorexiu. Mne mozete verit staci dokaz schudol som z 95 na 68 za rok. Dam vam link. Prestudujte si ho dokladne ak chcete zdravo chudnut
-odkaz odstránený-

ps. Poslednych 5 rokou som nebol chory (Ziadna chripka nic a citim sa kazdim dnom ze zivot ma pre mna velku cenu a za tu cenu som schopny obetovat vsetko)

mirinda

Súhlasím s jajou.treba cvičiiiť.A nežrať.Ale tiež by som privítala nejakú fajín radu ako ešte čosi zhodiť za krátky čas a natrvalo.Alebo ako odolávať chutnému ale tlstému jedlu.to je najväčší problém

Poradca

Čo by malo byť podľa teba nechutné??? Ak myslíš nato že tu sa nemôžem blyžšie vyjadrovať tak to len z toho dôvodu lebo je tu zakázané hovoriť "propagovať" nejaké konkrétne výrobky. Musel by som Ti prestnejšie napísať názov výrobku ako aj kde sa to dá kúpiť a to je na tomto fóre nepovolená reklama.