Viete ako chudnúť bez jojo efektu?

Príspevok v téme: Viete ako chudnúť bez jojo efektu?
Poradca

Ahojte, skúšali ste už schudnúť a keď sa vám to podarilo tak nepribrať??? Ja som pred tým skúšal zhodiť s hocičím a nepodarilo sa mi to bez toho aby som nepribral. Pred 2 rokmi som však vyskúšal niečo skvelé. Schudol som 12kg a dodnes si to bez problémov držím a dokonca sa ani nemusím nejako extra obmedzovať.A čo vy ako sa vám darí???

rachab

ashley11, presne aj ja som uz takto schudla, je to uzasny pocit pacit sa sama sebe:) Kolko si naspat pribrala? Ja som 16 schudla a 6 pribrala.

ashley11

no tak uz som schudla ale vratil sa mi jojo efekt...neznasam sama seba nikto ma zatial nevipocul tak aspon vy nechcem uz dalej znasat kazdodenne vycitky svedomia preco si to zjedla chcem s tym skoncit!!dufam ze sa mi to podari!!!ale newiem podla toho akych mam rodicov tak asi ani nie ale pkusim sa!!§§

rachab

Chcem sa vas opytat, ze ked som pred rokom vela schudla za kratky cas, dostavil sa jojo efekt, ci sa este da schudnut zase. Mam pocit, ze ma telo uz nepocuva. Nechcu sa kila pohnut smerom dole. Na stravu si davam pozor a aj dost cvicim, ale akokeby som stale to co trosku schudnem zase pribrala.

slzicenka

Uprava stravyvyluc zo stravy mastne jedla,tuky,sladkosti,chipsy,vsetky ochutene a sladke vody,papkat treba biele mäsko,cerealie,syry,biely jogurt,ovocie a zeleninku,jest treba v mensich davkach a castejsie,treba i vela pohybu a azdy den zjest aspon jeden grep cely alebo cerstvy ananas...pomaha to,odskusane

blackjack88

CHUDNUTIE BEZ DIÉT A HLADOVANIA !!!
100% PRÍRODNÉ PRODUKTY S DLHOROČNÝMI 100% VÝSLEDKAMI
-odkaz odstránený-
treba vyplniť dotazník a v priebehu dňa sa vám ozvem

majkaaa

A viem o čom hovorím,hovorím zo skúseností.Ja osobne som schudla 25 kíl a držím si to už 8 rokov. Preto hovorím,baby,nebláznite s hladovkami,nepchajte do seba pofidérne kvapky,kokteily za drahé peniaze,ale vsugerujte si do hlavy,že to dokážete.Ale podotýkam jedno,ak má niektorá podváhu a aj napriek tomu chce schudnúť,to sa telo začína brániť.Pozor na to.

majkaaa

Bez jojo efektu sa dá schudnúť len jediným spôsobom. A tým je pravidelná strava,vyvážená,nesmieš v žiadnom prípade hladovať a pohyb. Nejesť sladkosti,mastné jedlá,do jedálnička pridať viac ovocia a hlavne zeleniny.Jesť min. 4x denne,hlavne raňajky. Na raňajky a obed prijať najviac,potom jesť ľahšie. Nevynechávať jedlá!! Snažiť sa jesť tak,aby telo necítilo ten "vlčí" hlad. Netreba žiadne drahé kvapky,kokteily,tými schudne jedine tak účet.

majkaaa

Bez jojo efektu sa dá schudnúť len jediným spôsobom. A tým je pravidelná strava,vyvážená,nesmieš v žiadnom prípade hladovať a pohyb. Nejesť sladkosti,mastné jedlá,do jedálnička pridať viac ovocia a hlavne zeleniny.Jesť min. 4x denne,hlavne raňajky. Na raňajky a obed prijať najviac,potom jesť ľahšie. Nevynechávať jedlá!! Snažiť sa jesť tak,aby telo necítilo ten "vlčí" hlad. Netreba žiadne drahé kvapky,kokteily,tými schudne jedine ak účet.

pusate

ja som za 4 mesiace schudla 8kg a kec som prestala s dietou tak som za 2mesiace pribrala tých 8kg a ešte aj kilo navrch a som ešte tučnejšia,ako pred tou dietou,a zbytočne som si tým spomalila metabolizmus a teraz priberám aj z takého množstva jedla z akého by som pred tým chudla...som zúfalá:(((