Viete ako chudnúť bez jojo efektu?

Príspevok v téme: Viete ako chudnúť bez jojo efektu?
Poradca

Ahojte, skúšali ste už schudnúť a keď sa vám to podarilo tak nepribrať??? Ja som pred tým skúšal zhodiť s hocičím a nepodarilo sa mi to bez toho aby som nepribral. Pred 2 rokmi som však vyskúšal niečo skvelé. Schudol som 12kg a dodnes si to bez problémov držím a dokonca sa ani nemusím nejako extra obmedzovať.A čo vy ako sa vám darí???

jas123

hmm,tak toto je dobry sposob,ako si ziskat dalsich klientov,otvorit si na to nenapadnu temu,na ktoru ludia budu reagovat...ale velmi dobre viem,o co ide a mozem napisat,ze schudnut sa da aj s inymi koktejlmi a o minimalne polovicu lacnejsimi

katarína

ahojte, aj ja chcem schudnúť, ale neviem ako, potrebovala by som njaký kompletný harmonogram, čo môžem a čo nie, samozrejme aj s cvičením. poraďte mi nejakého osobného trénera, ktorý by mi to pripravil.

maaartheeen

BRATISLAVA: Pokial ma niekto zaujem o REDUCTIL 15mg., viem ho zohnat, 1 balenie/28tbl./ za 1660,-Sk.
Podmienkou je Tvoj 100% zdravotny stav, normalny krvny tlak a EKG.
Bratislava.
anderSEN75@azet.sk
Pripadne zaslem postou.

luuuucinka

ahojte uz chcem konecne schudnut a vyzerat ako pred tym pribrala som pri tehotenstve no teraz sa toho nemozem zbavit pomozte co s tym

janabibiana

Vsetkym, ktore chcu chudnut : Najlepsie chudnutie je cvicenim+zdrava strava! Viem to zo skusenosti. Pred rokmi som skusala chudnut, verte, vyskusala som vselico! Aj ked niekedy nieco zabralo,ale nebolo to ono : bola som nervozna,vycerpana, stale som pozerala, kolko 'kcal'co obsahuje atd. Uz asi 3 roky sa venujem pravidelne sportu- chodim 3x-4x tyzdenne cvicit a bez toho uz nemozem :-) Chce to len pevnu volu. Viem, ze niekoho nebavi chodit do fitka, ale skuste napr. skupinove cvicenia - je to zabava! Takze baby: Sport + zdrava strava = ziaden jo jo efekt! Urcite ziadne diety a pod;a ....a potom si budete moct dovolit aj tu cokoladu :-) Drzim palce