Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba

RNG

Viaceri autori spajaju psoriazu s hormonalnymi pochodmi, podobne ako acne, takze doplnky na acne(zinok, vitamin B6 a biotin) by mohli pomoct, Tiez selen a jod(pre niektorych more ...)Pripadne sira, zdrojom ktorej je MSM, bezny doplnok pre klbove problemy.

dangergirl

JA MAM PSORIAZU UZ OD 4 ROKOV A MAM UZ 17 A NIC STOHO SKUSALA SOM VSETKO MOZNE AJ K CIERNEMU MORU SOM BOLA V IZRAELI A STALE TO JE ROVNAKE ALE KED SOM BOLA MALA POVEDALI MI(A AJ MOJA ZNAMA KTORA TO MALA TIES)ZE NIECIM AKO JE MENSTRUACIA PORODIT DIETA ALEBO NIECO PODOBNE TAK SA PSORIAZA STRATI NO JA SOM UZ MENSTRUACIU MALA TAK A TIES NIC S TOHO TAK CAKAM KYM BUDEM MAT BABO ALE AKO VIEM AJ TO BUDE NEJAKA SOMARINA....NIC SA NEDA ROBIT PROSTE TO MAME A MOZEME SA O POKOSKU LEN STARAT

RNG

Kvasinky obsahuju plno vitaminov B v prirodzenej forme. Ucinok vitaminov B na kozu je znamy, cize nie je to az tak neocakavane.
Podobne latky mozu byt vytvorene aj v spravnej crevnej flore.
Predpokladam, ze vacsie davky roznych probiotik na kultivaciu crevnej flory by mohli pomoct. Ked nie na psoriazu, aspon na imunitu vseobecne.
Za pokus to stoji.
Tak isto su aj v pilulkach pivne kvasnice, dokonca s odstranenou horkostou(debittered)Tento sposob je pre tych, co nepiju pivo, aj je pomerne lacnejsi.

bez

možno budete brať moju radu na ľahkú váhu,ale psoriazu mal môj svokor a má ju aj môj syn každému učinkuje na ňu iný liek takže rada je ťažká treba skúšať čo pomôže.pred rokom som vo svojej pivárni začal čapovať Náchodské kvasinkové pivo Waizenbier.jeden zo zákazníkov ktorý mal psoriázu hlavne na tvári mi povedal že sa mu po tomto pive začína čistiť tvár a skutočne dnes ju má úplne čistú.môj syn to skúšal tiež mierne mu to ustúpilo ala má psoriazu stále.synovi viac pomohol pobyt pri mori v grécku.

colina

Na slovensku je aj občianské združenie psoriatikov tam ti veľa poradia.
Z mojej skúsenosti viem že veľa ľudi s rovnakým problémom chodia do Podhajskej.
Je to termálne kúpalisko a stretať tam ľudi a nehanbia sa za to a nikto si ich ani nevšimne.Tak v pohode.

karmina

Tento problém je treba liečiť zvnútra. Účinné je dlhodobé užívanie prípravkov LKVB6 a Klíčkového oleja - objavila som na stránke liečebnej výživy -odkaz odstránený-

melo

PROSIM VAS MOZE MY ODPISAT TEN CO POUZIVA ALEBO POUZIVAL PRIPRAVOK OD FIRMY SALCURA.AKO MU TO POMOHLO ALEBO SA TO VRATILO A ESTE V HORSOM STAVE.DAKUJEM