Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba

baluška

ahojte!ja mám psoriázu už 15 rokov (mám 21) a skúšala som už naozaj všeličo, ale najosvedčenejšie?naozaj je byť šťastný, kľudný, nestresovať, no aj napriek tomu, že to viem, keďže sa s tým už trápim od detstva, tak mám nejaký blok a proste sa neviem z toho uplne dostať. Poraďte mi prosím ako sa zbaviť obáv, strachu, nepohody? Je to veľmi zložité a pritom možno také ľahké, no ešte som asi na to neprišla.Vďaka. ahojte

maik

Zdravim všetkých psoriatikov, ak sa chcete vyliečiť, napište mi na môj e-mail, u každeho je to individualne, nemusite chodiť na preliečenie k moru, je to len na určitý čas a nemoc sa zase vrati, je to problem vnutra.

chudiatko:(

no ja maam psoriazu uz asi4roky a nenavidim ju ani kupko ani nic:(noo co maam robit poradte mi niekto....dakujem

lolo

co ja viem tak vyslovene na psoriazy, ekzemy, dermatidy je SALCURA, dostat ju v lekarni.Salcura INTENSIVE, pre deti SALCURA GENTLE rozne druhy poradia v lekarni, je to cisto prirodne ziadne kortikoidy a su na to pozitivne ohlasy

veronikaa

dug, mala som spoluziacku ,ktora mala psoriazu, a samozrejme ,ze sa liecila aj u dermatologa, mala vsetko mozne,aj dechty, kortikoidy, tie to len na chvilu utlmili.ale celkom dobre jej robil cajovnikovy olej.

samko r.

Na zmiernenie príznakov odporúčam aspoň 14 dňový pobyt v Chorvátsku pri mori. Odporúčam ísť aj do vody večer, kedy pokiaľ je svetlo a pláž je prázdna. Vtedy prídu a chorú kožu vám "oberajú" rybky-čističe, podobné, alebo zhodné s tými, čo odporúča dr. Ryba. Taktiež morská voda hneď dezinfikuje kožu.