Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba

seillinka

Suhlasim s Permonikom.Ja som mala tiez problemy,chodila som do jaskyne a robim si kupele(doma),mozem povedat ze stav sa mi zlepsil:)vyskusajte

permoník

je to hlavne o trpezlivosti,takej,s akou znášate aj svoju chorobu.Môžete mi aj napísaťalebo tel.0905826964 Veľa šťastia so zdravím

permoník

máme už skúsenosti a dobre tu pomáha relaxačný pobyt v kamennej solnej jaskyni,kúpele v Živej soli,alebo soli z Mŕtveho mora a solankovou kúrou.Tieto stavy sa zatiľ nedajú vyliečiť,ale SJ pomáhajú a choroba sa ukľudňuje.Dôležitý je aj relax a ten tam je.Bohatí sa chodia liečiť do Jordánska alebo Izraela,efekt je stejný a podstatne lacnejší v SJ.Doporučujem 10kúr a potom si to udržiavať.

mariamara

ahojte vsetci? mam tiez psoriazu vsade na tele.len sa mi to stale zhorsuje.mam ju tiez na celej hlave. z coho mi v poslednom case strasne zacaly vypadavat VLASY. vie mi niekto poradit co robit aby to prestalo? pouzivam ureove maste do vlasov a tiez som brala tabletky revalidy proti vypadavaniu vlasov ale nezabrali mi.vsetkym vopred dakujem za radu

terka

Ešte môj názor so skúseností v rodine. Myslím, že podstatný problém je v psychike a správnej životospráve a stravovaní ale hlavne v psychike.Takže nestresovať sa, relaxovať. Prajem veľa zdravia.

terka

Veľmi dobré výsledky môžeš dosiahnúť dlhodobím užívaním prípravku Lkvb6 a Klíčkového oleja. Prvý je na detoxikáciu a druhý na vylepšenie psychiky a pokožky. Je treba užívať dlhodobo a väčšie dávky. Túto terapiu aplikujú lekári alternatívnej medicíny v Čechách a výsledky sú veľmi priaznivé. Stretla som sa s tým v Prahe, ale prípravok si môžeš objednať aj u nás na www.lkvb6.sk

petra

ja som mala para psoriazu co je o nejaky stupen nizsie od psoriazdy, zaujimave bolo ze to zacao obycajnym malym suchym flakom na ruke az sa mi to rozlozilo po celom tele,mala som vtedy desat rokov a moji rodicia poznali velmi dobreho lekara v dolnom kubine tak som isla na dva tyzdne do nemocnine a natierali ma bahennymi mastami,priserne to smrdelo a v noci som bola s tym natreta...ked si na to spomeniem je mi zle...ale chvalabohu to preslo!!!

jeanna

Ahoj! so psoriazou mam nejaku tu skusenost :)... najdolezitejsie je ist ku koznemu, ten ti na to da nejake maste. vacsinou, teda co ja som sa s tym stretla su to maste na baze ichtiolu (take hnede a smradlave...),a salycilove (tie su zas strasne mastne). Urcite vsak zalezi aj od typu psoriazy, ktory mas a od jej rozsahu. ako taky klasicky a obvykly sposob liecby sa pouziva vybratie mandli, lebo na mandliach mozes mat zapalove lozisko, ktore moze spustat tuto chorobu. Ja osobne ti odporucam prestat pouzivat vsetky sprchove gely, umyvat sa len cistou vodou, prestat jest takze jedla, (niekde som citala, ze to moze tiez zabrat, treba skusit vsetko!!!:) a hlavne sa snazit byt na tom psychicky co najlepsie!!!!! to asi zabera najviac, napr. ja ked som v strese a "na dne" tak sa zacnem vyhadzovat... ale na kazdeho zabera nieco ine...Proste sa snaz zit co najzdravsie!!!:)