Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba

pralinka

zdravim ja mam psoriazu 10rokov...
v grecku mi robili biopsiu kde mi definitivne potvrdili psoriazu a este ktomu kombinovanu s dermatididou...mne najvia pomahaju hormonalne maste a kremy ale neodporucam pouzivat casto lebo nesu dobre pre nadoblicky.dalej sprej SKIN CUP dostat u doktorou stoji okolo 700sk dost drahy ale ucinkuje rychlo...ALVEO AKUNA prirodny napoj najdes na webe
v grecku mi odporucili fototerapiju je to nieco ako solarium ale kontrolovane doktormi.slnko je tiez velmi dobre postihnute miesta nenatierajte opalovacim kremom ale pozor aby ste sa nespalili to moze zhorsit priznaky

zelam pekny den

denisa

Mám 10 ročného syna , neviem , či má psorku , ale všetko tomu nasleduje. Kožné mu nerobili ani testy , a ani mu nebrali krv , usúdili - atop.ekzém , psoriaza . Psychycky to veľmi zle znáša a preto by som chcela poprosiť o overenú metodu liečby , zmiernenia , vyliečenia ??? Veľmi Ďakujem

adf

mne napriklad najviac pomaha kedze to mam len vo vlasoch ked nosim skoro uplne vyholenu hlavu...potom sa priznaky zmiernia a vobec to nesvrbi a lepsie na to slnko pecie v lete a tak...ale tak to uz mozno viete

daisy333

mam 22 rokov a na tele sa mi zacali vytvarat tie neprijemne cervene flaky, strasne som sa toho zlakla a hned presla na zdravu stravu, citala som cele toto forum, tiez som bola u vselijakych doktorov. Ako tu bolo niekolko krat povedane-treba zacat liecit tuto chorobu zvnutra. zdrava strava!! je velmi dolezita, ziadne sladkosti ci vyprazane jedla a alkohol. Doktor mi poradil 100% konopni olej. Denne 1-2 polievkove lyzice do jogurtu(sojoveho najlepsie), slatov,alebo pridat k jedlam. Nepouzivat na vysmazanie-len za suroveho stavu. taktiez si s nim potieram tie flaky. je dost drahy, ale mne sa naozaj zda ze pomaha. niektore bodky mi zmizli. ved uvidiim!! Ma niekto s tymto olejom skusenosti???

evina

Plne suhlasim s Jajou,pozname tie produkty,ktorymi sa daju nielen zmiernit,ale i vyliecit problemy,samozrejme nie zo dna na den,dlhodobim uzivanim prirodnych produktov zvnutra i zvonka.
podla studie az 90 percent pacientov sa vylieci.
Jaja Vam poda blizsie info v pripade zaujmu.

radca

Psoriaza je z velkej casti sposobena poruchou v prijme vitaminou a to hlavne rozpustnych v tukoch (A a E). Suvisi to so spatnou funkciou pecene a zlcniku. Treba sa snazit co najviac obmedzit jedla s obsahom cholesterolu a tukov.