Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba

Macko_28

Ahoj Dug, ja mam tiez psoriazu, lekari mi davali stale dookola Belosalic a Daivonex, no zabralo vzdy, len akonahle som prestal mastit, tak sa mi to hned vratilo, potom som pouzival ketazol a ten mi dost pomohol sa zbavit tej rohovitej pokozky. Dopocul som sa o klasickej modrej indulone, ze pomaha, tak skusam a myslim, ze zatial je to ok, mam uz len zacervenale flaky, ale nezvacsuje sa mi to a nerohovatie pokozka.

washita

pite caj zlozeny z nechtika, zihlavy, marali koren,schsandra,topol, ostropestrec mariansky,pupalka
pol litra denne 30 dni a do caju pol cajovej lyzycky svedskych kvapiek pred jedlom a 20 min. po jedle. Prajem vela sily a skore uzdravenie. Neskor pite caj z lipkavca a natirajte sa mastou z lipkavca. Strava dieta nezatazovat pecen.

washita

Je to tazko liecitelna choroba, ale ked sa zamerate na ciel. To je byt zasa zdravy. V prvom rade zmenit stravovanie. Vsetko co je stiplave, mastne, udene, kavu, cokoladu sladkosti obmedzit na minimum. potom pit caje alebo tinktury. viac info vam dam osobne. na c t 0903780391

ellis

ahojte lidicky:( chcela som sa len na nieco spytat. .. mam s tymto ochorenim problemy.. .najviac v zime ked nieje slniecko .. neviem ci ste o tom rozpravali aj teraz, ale tie clanky dozadu ,co som kedysi citala, je tam nieco o doplnkovej vyzive... chcela by som vediet nieco o tom .co to vlastne je ?? je to nieco na prirodnej baze alebo su to tabletky??alebo z coho sa to sklada ?? prosim potrebujem odpoved od niekoho kto vie co to je :( nutne... prosim odpiste mi na email ELLIS111@post.sk ... moc vam budem vdacna ak mi pomozete ... velmi dakujem uz teraz

RNG

zabudol som davkovanie: caj z 6 gramov suseneho korena.
Kedze obsahuje saponiny, treba ho brat aspon 2-3 hodiny od roznych liekov, lebo znizi ich ucinnost(vymetie ich z tela, lepsie povedane: vymydli, lebo saponiny su prirodne mydla)

RNG

Sarsaparila je stara lieciva rastlina, pouzivana davno indianmi, urcity cas bola popularna vo forme drinku na americkom zapade. Korene obsahuju saponiny a protizapalove latky, takze sa pouziva na zmiernovanie psoriazy, podobne ako ine protizapalove.
Naviac detoxifikuje creva, takze sa pouziva pri kolitide, crohnovej chorobe. Pre protizapalove ucinky a "cistenie krvi" sa pouziva aj pri reumatickej artritide, dne a inym zapalovym .

dano.

Prakticke skusenosti máme my, všetci psoriatici ... a nie je nás málo. Dug aj ...... v každom prípade zájsť za kožným lekárom, prípadne lekárkou. Môže sa stať, že keď sa Vám to zhorší, príde depka, hnusný stres a nerváky, tak potom si pôjdete na tri týždne oddýchnuť do nemocnice. Tam Vás budú statne natierať (môžete byť natretí prípadne aj hlavy pomazané), budú vás škvariť pod UV lampou (budete osvietení), ale hlavne Vás za tie tri týždne dajú ako tak do kopy aby ste mohli fungovať aj ďalej. A časom si zvyknete ... Psoriaza má aj lepšie stránky, napríklad každý rok mesiac v kúpeľoch, bolesti kĺbov a tak.
A keď si už časom zvyknete, začnete to brať s nadhľadom a po 10 - 15 rokoch aj s humorom.
O psorke si prečítajte všetko, čo len nájdete ale zatiaľ sa vyliečiť nedá. Len udržiavať v medziach normy.
Pomáha slniečko (veľmi opatrné častejšie opaľovanie), premazávanie pokožky (krémy alebo olivový olej) a hlavne vyvarovať sa stresu.
Prajem veľa úspechov.
PS: Nemíňajte zbytočne na zaručene účinné a predražené výživové doplnky. Keby nejaký zaručene fungoval, tak už psorku dávno nemám.

......

pravdepodobne mam psoriazu,je to strasne,mam to po celom tele a uz neviem ako dalej,povedali mi,ze to mam zo zapalu mandli,tak som si ich pred 7 dnami dala vybrat,bolo to a este stale je strasne....ta bolest je neskutocna,nic sa neda jest,a k tomu ked mate cele telo flakate nuti vas to este viac k depresiam,ked mi tie mandle nepomozu k zlepseniu mojich flakov spacham samovrazdu asi,ked mam takto zit,tak radsej vobec...nikto z mojho okolia/okrem blizkej rodiny/o tom nevie a ani nevedia,co sa vo mne deje,je mi to uz jedno,est epockam mesiac,co to so mnou spravi a ked nie,tak je koniec....