Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba

[zruseny12]

....samntha,nechcem ta strasit,ale mojmo ex tak zacinala psoriaza...najprv zacala vo vlasoch a postupne sa rozliezla po celom tele...ale mohol si za to sam...bol v stresse...nasiel si totiz milenku atd.nebudem to rozvadzat,kym zil normalny pokojny zivot ani som nevedela ze psor.ma...ale stress mu to vyvolal a potom aj nepravidelna strava a jedno z druhym...takze treba sa aj stressu velmi vyhybat pre tejto chorobe....

samantha

Psoriaza?Chcela by som sa opytat,ci ide v mojom pripade o nu...Vo vlasovej pokozke mam vela bielych lozisk,ktore svrbia a rychlo odumieraju a tvoria sa mi supinky,pred tym mi pokozka mokvala a mala som drobne cervene loziska...

RNG

minraly, ktore obvykle chybaju pri psoriaze su zinok selen a jod.
Na vitaminy su to rozne B vitaminy, najma pantotenicka kyselina a b-7(biotin)
opat pripominam, collostrum, sarsaparilla(smilax),hamamelis virginiana(witch hazel) a kokosovy olej

dano.

7000 korún je ešte nič v porovnaní s tým čo poniektorí z nás pomíňali na prípravky so 100% zaručeným účinkom ... a sú ešte stále psoriatici. Možno by to chcelo seriózne zdokumentovať a zverejniť príbehy, skúsenosti a liečebné postupy ľudí, ktorí sa psorky zbavily a ešte sa im nevrátila. Len sa bojím, že by to zasa bolo viac o reklame a ľuďoch, čo chcú na nás zarobiť.

mariaj

Mna to stalo aj s doplnkami okolo 7 000.Ja som so to dala robit koli niecomu inemu.Mne to pomohlo len ciastocne.Toto som pisala o spolupacientke.Jej to na tu psoriazu pomohlo podla mna velmi,ked je uz viac rokov bez priznakov.Do ceny som nezahrnula cestovne.Doplnky boli pomerne drahe,ale daju sa potom dokupit lacnejsie,kto hlada,avsak ten prvy krat nevie clovek o ake doplnky sa jedna.Aspon ja som to v tej ordinacii neskumala,a niektore ani nemali,poslali mi ich.

qashqai67

liecim sa na psorku uz 25 rokov,su obdobia kedy to je lepsie,kedy horsie,momentalne potieram postihnute miesta mastou Daivonex a Beloderm-kortikoidy,denne premastim smrdlavou zarabanou mastou a mliekom Excipial Lipolotio a kremom Lipobase.Po slneni som v tejto kombinacii nemala vyditelne miesta,boli super,no ale slnko zaslo a flaky najma v klbovej casti sa objavuju,kto poradi,co dalej....

[zruseny12]

dano.,mne ked toto ponukal clovek, ktory sa tym zaobera/l tak mi povedal,ze to stoji 2000sk....tam ti zistia vsetky vit. a miner.ktore ti chybaju v tele...ale podmienka je vlasy zo zadu 2cm dlhe nefarbene...aspon mne tak bolo povedane...