90 dnova dieta od 25.5.2009

atam

chudnucagirl:aj ja mam velmi stihlu maminku,tiez si popri nej pripadam,ako starsia VELKA sestra...
a este cosi,na mna sa okolie aj tak trochu hneva,lebo sa pokusame s manzelom vyse roka o babatko a nedari sa nam...kazdy mi tvrdi,ze ak chcem otehotnirt,tak sa nemam trapit dietami...no ja neviem...podla mna to nie je zas az tak drasticka dieta....co mi nato poviete????a ono sa nam nedarilo ani vtedy,ked som nedietovala...to,ze nemozeme mat dietatko je pre mna velmi smutne....

lenka79

chudnucagirl) ahoj no ja som len zaciatocnicka mam svoj prvy ovocny den tak sa troska trapim ale inak je to ok. Ja mam 176 cm a vahu 75kg rada by som schudla 10 a dostala sa na 65 dufam, ze to vyjde

chudnucagirl

lenka79 : Aj ty drzis 90 dnovu dietu?Ako sa Ti dari?Ktory den a kolko kg uz mas dole z akej vahy?
Prepac za vela otazok :-)

lenka79

atam) tak toto co si napisala jak keby si o mne pisla, priatel a ze naco chudnem , ze vyzeram dobre v robote to iste ale ja so sebou sa necitm dobre a hlavne je to o tom ako sa mi so sebou citime a ako sme spokojne a potom budeme lepsie a milsie aj k svojim blizsim

chudnucagirl

No ja to potrebujem.Videla som uz na sebe,ze ten utly pas ktory som kedysi mala tam uz nie je.
A to som mala vzdy pas okolo 68-69.Mala som ho tak pekne vytvarovany v strede uzky,proste osi pas.A ked som mala 76 kg?To ani nechcite vediet ako som vyzerala,ako maly slon.Strasne.
A ja mam mamku,ktorej vadi,ze vyzeram ako vyzeram,chce,aby som bola pekna stihla.Takze ked som jedla nenormalne vela sladkeho,tak sme sa velakarat pohadali atd.Teda mne aj okolie davalo najavo aj ked nepriamo chudni,lebo vyzeras zle!!!!!!!!!!
Preto som sa rozhodla stop,uz ani kilo hore,musim schudnut.
No moja mamka ma skvelu postavu,je krasne stihla,sumerna,utla.A ked idem vedla nej v kratkej sukni a ja mam stehno ako od svinky a ona ako od srnky,tak sa dost hanbim :-(

chudnucagirl

My mame velku rodinu oslavu koncom jula,tak by som si tam rada obliekla nejake nove saty nad kolena,ktore sa chystam si kupit, ked schudenm este nejake to kilo.
Ak mi uz ani tam nikto nic nepovie,tak budem sklamana :-(
Ale v prvom rade to robim preto, aby som sa ja citila dobre,nehanbila sa,citila sa pritaziliva pre priatela a mohla si kupit take rifle ake len chcem bez toho,aby mi predavacka povedala,ze z tych maju len do velkosti 38.

atam

takze dievcata,mna videli rodicia po troch tyzdnoch a povedali mi,ze vidno,ze som schudla,ale oni vedia,ze drzim dietu,tak to mohlo byt povedane len pre moje uspokojenie....
co sa tyka manzela,ten mi to toleruje,aj ked s dietou velmi nesuhlasi,stale mi tvrdi,ze vyzeram dobre aj bez toho,aby som schudla... minule mi vsak povedal,ze vidno pokroky a tak,ze by som uz mohla skoncit s dietou....on proste zboznuje,ked sedime spolu za stolom,jeme,rozpravame sa...to by nebol problem,ale ked on si zmysli,ze je hladny pozde vecer,tak s nim predsa jest nebudem :-)
aj v robote mi tvrdia,ze to nepotrebujem...
ale vsetko je to predsa o tom,ako to citim ja...nechcem zo seba spravit vychudnutu zenu,len sa chcem citit dobre vo svojej kozi...

labu77

ja ta absolútne chápem - brucho, aj ja ho mám a to je za čo sa hanbiť. Pravda, s nohami a zadkom som spokojná