Hygiena a piercing/rizika piercingov

presso6

Caute,nedavno som si dal piercing do brady...nemam zatial ziadne tazkosti,uplna pohoda..ani to nebolelo....a ani to teraz neboli...dajte si nevahajte je to pohoda

jatyon

qoli takej blbosti mame este mínat peniaze na SMS?
daj kontakt na otca, musime ho vystrihat, ze dcera mu blbne ....

presso6

Caute,kcem si dat piercing do jazyka,len oco otom nevie.Kcem si dat bez jeho povolenia,lebo viem ze mi to nedovoli.Budem suslat?ako dlho trva opuch?Neda sa nejak skratit opuch?prosim napiste mi sms na 0905155600

jatyon

kazda DIERKA raz bude velka ......
aj ta v nose, aj ta inde .....
.
nasa krava Rysula ma tiez pirsing v nose....
ma tam kruzok, a ja ju vzdy uviazem v mastali.
.
pridas sa?

zuzka

mam 14 rokov a idem si dať piercing do nosa ale všetci ma odhovaraju že budem mať navždy jazvu a raz sa to prestane nosiť!!!ale ved piercing sa normalne nosi už vyše 8 rokov...tak prosim prečo by sa mala tato moda končiť preve teraz???uplna hovadina
prosim poradte bude ta dierka ozaj velka???

all

idem si dať piercing do nosa nahovoril ma na to moj chalan...tak som sa išla popytať do studia a pytala som sa na cenu...vraj ak nemam piercing,bude to stať 600sk...pojdem aj s mojou kamoškou cez leto a ona si ide dať do pupku...v nose už ma...robila si to sama,ale že vraj ju to hrozne bolelo,lebo si to robila normalnou ihlou a potom sa jej tam nezmestil piercing tak tam nosila obyčajnu naušnicu...potom sa jej to roztiahlo a teraz nosi piercing....aj v pupku už mala ale odpadlo jej to...v studiu jej povedali že to može byť lebo telo nemusi piercing prijať a jednoducho ho vypudi z tela von...aj tak si ide dať spraviť znova bude platit 400sk ale ma už piercing kupeny
moj chalan ma poprepichovane obe uši a ide si dať do jazyka...no neviem ako sa mi s nim bude bozkavat...ale ludia vravia že je to ok:)

macko536

Caute,citala som,ze najlepsi sposob ako sa starat o opuchnuty jazyk je ten,ze cumlete lad.Potom by vam to malo odpuchnut.Niektore piecingy v pere su v dnesnej dobe prisposobene tak,aby nenicili sklovinu.Opuch na jazyku trva priblizne iba 1 den.V ten den ako si ho date prepichnut,by ste nemali vobec jest,na druhy den uz mozete.Ale pozor!!! Vzdy ked sa najete si musite vyplachnut usta slanou vodou.... Nikdy si piercing nenatierajte framikoinovou mastickou,lebo ta nie je na to dobra....

edit

chcela by som piercing do jazyka,tak,viete mi niekto povedat kolko asi trva ten opuch?..mam v nose a s tym som nemala ziadne problemy...