Hygiena a piercing/rizika piercingov

Dall

...aj ja si idem dat piercing do jazyka a dufam,ze s tym nebudu problemy...pravdupovediac na to radsej mysliet ani nebudem..si to este privodim :D zdravim vsetkych COOLerov ;)

anatomistka666

cafte.....ako som mrte zavisla na piercingoch v usiach mam uz 8 dierok,v pupku aj v nose...ani jedno z toho nebolelo...newiem oc to tu nektori taq dramaticky opisujete jaq keby to bola surowa operacia.......ted sa chystaam na peirce do jazyka.....uz piatok....ma mama zabije ale nwa....ked musis taq musis ale dufam ze nebudem suslat........a seckyyym odkazujem ze piercingy ruleeeeezzzzzz:)

OooBASKAooO

ahojte ludja...:) cem si dat piercing do jazyka ale bojim sa, ze mi zcerneju alebo vypadaju zuby...a to by som nechcela...co je na tom pravdy???dajte prosim vediet...a co to moze stat??

tara

ahojte, aj ja si cdem ist dat urobit piercing do nosa. chcem sa spytat co je lepsie..nastrelit al. normalne ihlou? a boli to? kedy je najlepsie, cez leto al. zimu???dakujem za cenne rady:-))

CorvusCorone

Zdravim! Nedavno som si dala spravit prvy pierc do brady. Este sa mi to nezahojilo celkom ale nemam ani infekciu, no myslim, ze s ami to hoji trochu pridlho, cca 2 a pol tyzdna. Dalej.. Chcela by som dalsi pierc a to bridge na koren nosa. Mate s tym niekto skusenosti? Hociaku info o tomto pierce uvitam..

jellynka

killerqa->prosim ta ak to tvoja segra robi tak mi please daj vedet ze kolko asi bude stat pierce do jazyka,v bruchu uz mam,ale nemam ani tusenia ze kolko asi mam nasetrit:-)prosiiiiiim daj vedet!!!abo hocikto iny!!!

elizabetha

Ludkovia....taky ten piercing je supper. Ja som si dala včera do obočka a nehorazne sa mi to paci....je to super a budte sami sebou lebo v dnešnej dobe je všetko nebespečné.....a hlavne chodte odborníkovi čo už spravil vela dier...a myslite hlavne na to že aj obyčajne branie krvy môže byt nebespečnejšie ako piercing

tinka9

ja som si dala vcera piercing do jazyka a je to v pohode nebolelo ma to,ale dneska som jedla len vyzivu a polievku,nemam az tak opuchnuty jazyk a nesuslem ale to zalezi od organizmu a jazyku,niekdo napr.ma velke problemy 2tyzdne a ja uz teraz to mam v pohode...

simča

zuzka:moja spolužiačka mala piercing v nose,teraz ho nenosi a dierka jej po čase zarastla a jazvu tam nema,mozno maličku ktoru nieje vidno...