Hygiena a piercing/rizika piercingov

Gabi

Tak ja mam piercing v pupku uz 5 rokov od 15-ich,a bolelo to naozaj len trocha,sice sa mi to hojilo niekolko mesiacov,ale vobec to nebolo take tragicke ako tu niektori pisu...No a chcela by som si dat do usnej chrupavky,ale nie tam,kde je ten usny lalok,ale tam na ten maly vyrastok co ide vlastne z lica,alebo ako by som to opisala...Tak sa chcem opytat ci to niekto ma,a ci to bolele,ako dlho sa to hoji,co to stoji,a ci tam nie su nejake nervove zakoncenia,ktore by sa mohli porusit pri prepichnuti...Vdacne,mozte pisat aj na mail....

1bubko2

do chrupavky..myslis ako do usnej?..ak ano tak to vyrazne viac neboli....aspon mna nie....len to boli ked na tom spis a dlhsie sa to hoji....ale inak to je celkom v pohode......ja mam 7 nausnic a zoho jednu v chrupavka a vobec mi to nevadi......len ked sa mi tresknem do tej neusnice tak to nie je bohvie co ....lebo ju este nemam uplne zahojenu

presso6

pierciong v brade je uplne bezbolestany.....mne to vobec neopuchlo annemam stym ziadne problemy..odporucam..a idem si dat aj do jazyka hadam to bude prebiehat ako pi brade

015ADKA

PROOOOOOSIM,NAPISTE NIEKTO CI BOLI PIERCING DO PUPKU,KOLKO TO STOJI A CI NENXISTUJE STUDIO KDE TO OMRTVIA A CI TO NEUROBI NORMALNY DOKTOR.NUTNEEEEEEEEEEE

xxxxxxxxx

ja mam piercing jazyku tez a normalne som si zapalila asi hod potom jak mi to prepichol vyplachla s JOXOM postipalo ma to a je to v max pohodicke takze tak a pupcek tez

zuzica

pokial ti to bude robit normalny piercer tak to bude v poho mam aj jazyk aj pupok aj nos a pokial sa oto staras jak mas neni problem tak nech ti sekne caw

špion

jatyon
titi ma pravdu si skoro v každej miestnosti a nevšimli sme si to len mi.A okrem toho niesi náhodou lekár?