Hygiena a piercing/rizika piercingov

sajfo

cafte sa..Pred troma dnami som si dal spravi piercig do obocia a do brady..naraz...prepichnutie brady vobec nebolelo a ani na druhy den nie...no teraz mam opuchnutu peru ..a kruzok z vnutornej strany sa mi zariva do pery..je to normalne??ako dlho to bude trvat kym mi to odpuchne..ta bolest mi tak az nevadi...a nevie niekto cim urychlim proces odpuchnutia??..No a ten Piercing na oboci?Brutal boles skoro som odpadol...a to asi len preto ze mi dierku prepichovala Na tri krat...a krvy jak na Jatkach..hehe...ale bolelo len v ten den...a na druhy..az do teraz neboli...Poradim pred spanim prelepovat...piercing...usetrite si neprijemne ztrhavanie zo spanku...ktore sposobi..zakvaceny..vas piercing...Tak to je asi vsetko..Dakujem Caute

LiLi=)

caute,chcem si dat piercing do jazyka ale pocula som o tom vseliake reci ze je to nebezpecne,ze budem mat napuchnuty jazyk a este kopu inych veci.co je na tom pravda??? prosim odpovedzte mi.

jamajka

Ja som nosila piercing v brade jeden rok a totalne mi to znicilo dolne zuby,doteraz mam snimi problemy a to ho uz rok nenosim.Uz nikdy by som dotoho nesla.
Teraz nosim v nose a je to pohoda.

juriss

prosim vas aj mne by ste mohli napiast nieco o riziku nausnice v spodnej pere co sa tyka oderu sloviny a aj o poskodeni dasna dakujem ak by bolo mozne aj na mobil 002609777