Hygiena a piercing/rizika piercingov

anonym_877

ja by som si pearcing nedala, lebo keby som ho uz trebars v buducnosti nechcela, ostala by mi nepekna jazva po nom.

the laKai

má niekto piercing v dolnej pere?že vraj pri tom vzniká riziko že mi môže ďasno odokryť zub atď...bolí to abo niečo?

Erika_II

Ked som mala 12 rokov, sama som si prepychla druhe dierky v uchu.Ked som mala 13r. prepychla som si tretie a dala som si urobit piercing do pupku v piercingovom studiu.Bolo to profesionalne a 100% hygienicke.Prepichnutie absolutne nebolelo.Po dvoch tyzdnoch sa mi to zapalilo.Resp.hnisalo mi to.Liecila som si to repokovym cajom.Nakoniec som sa s toho vyliecila.Ked som mala 14r.prepychla som si v lavom uchu strvtu dierku a hornu chrupavku....Teraz by som si chcela dat piercing do jazyka.Jeden poviem, ze to strasne boli a druhy hovori opak.Neviem komu mam verit.aj s tym pupkom , vraj to boli.Ale neni to pravda.Zalezi to od piercera a jeho skusenosti...

Nika

lollinka lenze to sa tyka nosa,ked chces na jazyk al. na pery to je riziko,nici sa tym zubna sklovina a musis to castejsie dezinfikovat,kedze to mas v ustach,hrozi aj nejaky ten zapal...

Nika

Ahoj lollinka,ja mam piercing v nose uz 3mesiace a je to o.k.robili mi to v kvalitnom studiu,bola tam 100%hygiena a to je zaklad.prve 2tyz.nos bolel.bol cerveny a napuchnuty,ale to bola reakcia na nausnicu,kym si nos zvykne.prve4tyz.to treba dezinfikovat 2xdenneˇ-pripravok ti predaju aj priamo v piercingovom studiu.takze je to na tebe...

chefbb

ja ma piercing v oboci asi 2 tyzdne..bolo to uplne bez bolestti..ak sa objednate v slusnom salone tak vas preobjednaju na chirurgiu a tak ako mne to robil skuseny esteticko plasticky chirurg...piercing je z chirurgickej ocele,zakrok bol aj s umrtvenim takze vsetko ok...cenovo ma to vyslo 500,- za piercing a 500,- zakrok....tak ja len tolko...