Hygiena a piercing/rizika piercingov

zdravicko2

Ahoj,tak ja mam pierc v pupku 6 rokov,v jazyku 5 ,usi poprepichovane teraz som zacala s microdermalmi,kazdy clovek je osobitny ja som nemala problem ani pri jednom zakroku ide o to aj kde si to das urobit poznam vela pripadov zleho prepichu a hnisalo to a aj tak si to museli vybrat...Najdi si kvalitny salon ,ale ako zareaguje tvoje telo to ti nikto dopredu nepovie...

Anikaaaaa

Ahoj, ja mam piercing vyše roka a stale nieje zahojeny, hnisa mi na dolnej dierke a mam tam aj taku guliču z ktorej mi ide krv... neviem čo už mam s nim robiť, čo mam použit aby sa mi konečne zahojil,dakujem za aukolve radu...

Hedwuškaaaaa

čafko chcela by som sa spýtať že čo sa môže stať keby som si spravila sama smile piercing?? ďakujem za odpovede

Mau

Pierc pod peru neboli podla mna takmer vobec. Ja som si sama urobila snake bites a aj ked to nebolo profesionalne, tak sa mi nic nestalo.

Anča

Prosím vás chcela by som sa spytat kolko asi stoji pierc...pod peru :) a ešte ak ho niekto máte :) bolí to?? ..ďakujem

Asqa

ja som si robila sama pierc do jazyka a nic sa mi nestalo . . . ked je clovek opatrny tak ma velku sancu si dobre urobit hocikde piercing taze ziadne strasenie ze rovno umriete ked si ho sami urobite . . . je to sice rizkantne ale da sa to urobit spravne

jankaaaaaaaa

ked si ho nechas robit od kamosky, alebo ho budes robit sama, moze sa stat ze si prepichnes nejaky bod a stane sa ze ti cast tela ochrnie, ale co sa stava dost casto je ze si mozes prepichnut zilu, co je tiez velmi nebezpecne

mONčIKA

Každé telo príjma piercing inak aj rôzne takéto predmety .Niekto s tým má obrovské problémy niekto nevie že to má ..Mne ked prepichovali dierky v uchu jednu do churpavky a jednu do stredu ucha tak v pohode a začalo mi to hnisať až po 2 týždnoch ..ale len tá v strede ..prešlo to až po taých 2 mesiacoch ..a piercing čo mám pod perou tak v pohode ani zapalene nič , len sa mi už stalo že mi spadla gulička a skoro mi zadrhlo:D..

linduska

Určite si to nerob doma sama a ani si to nenechaj spraviť od kamarátky. Radšej našetri peniaze a daj si to spraviť profesionálne a hygienicky v štúdiu.