Hygiena a piercing/rizika piercingov

cicus1005

Chcela by som sa opytat Perli , ty máš piercing v jazyku boklelo to moc ! a v akom studiu si si t davala robit ? ja si chcem dat v januári 12 a strašne sa bojim lebo jeden povie ze to bolele a druhy že vobec!a inak Šušlala si ? lebo moja kamaratka hovorila ze budem suslat po cely cas ! prosim tamohla by si mi odpisat na moj e-mail ! dakujem velmi pekne

Zuzka

achojky:) ja som si dala spravit piercing do pupku asi pred troma dnami a vobec to neboli...no len ked mi to prepichovali tak som myslela ze zomrem az tak to bolelo ale stoji to za to..:) uz sa mi to snad skoro zahoji:) lidi jak dlho sa vam to v pupku hojilo a zapalilo sa vam to?????????/ dakujeeem

Eden

Caute vsetci!!!
Dal som si piercing do obocia strasna pohodka velmi nebolelo.Len ma rozculuje to,ze aj dnu v oboci mam taku gulicku na tej tycke...Neviete mi niekto povedat,ci ma byt ta gulka aj v tom oboci??? VDAKA

Perla

Caute, ja mam piercing v nose a jazyku, a zatial s tym nemam ziadny problem, prepich jazyka vobec neboli,ihla do neho vojde ako noz do masla, zaujimavy pocit, je to pohoda. Jazyk potom opuchne, troska boli, aj hrdlo z toho moze boliet, neni dobre moc jest jedlo, ktore treba kusat a premielat v ustach, lebo sa to len rozdrazdi..ja som jedla take, a potom ma to dost rozbolelo....

presso6

ja kcem strasne piercing len moj oco mi ho nekce dovolit....kcem do jazyka a do brady......je to super...a boleti sa nebojiiim

Mima

Cafte prosiim vas ked si prepichnam sama nos a bude to hygienicke tak sa moze nieco stat??mozem si prepichnut nieco co by som nemala-myslim v nose??Napiiste mi prosim ete dneska diky 0907037137 a nevadi, ak je vypnuty bo je vybyty...diky

miska

ahoj počula som také veci že vraj ked sa da piercing do pupku tak moze vzniknut rakovina a neviem ci je to pravda a da sa dat do pupku aj v zime?

Nukusa

cafte...piercing je v pohodke..ja som si s kamoskou teraz v lete spravila do pupku...sama...dost to bolelo, ale satlo to za to. Prve dva dni som sa nemohla ani posadit, ani postavit sa...a trochu dost to krvacalo, ale uz je to ok..Len bacha, nech sa vam to nestrati...a usi si uplne v pohodke sama prepichujem..to nic neni..tak sa nebojte, odvazte se...;):P:P