Hygiena a piercing/rizika piercingov

ssia

ludia kolko stoji piersing? ja chcem do pupka. ale zevraj sa nejako moje poskodit koza, lebo sa obtiera o oblecko...ma tu niekto piersing v pupku? mohli by ste mi poradit?

sebko

ahojte mam piercing v obočku,a velmi sa bojim že mi vypadne,lebo som počul že niekedy ho telo neprime a časom vypadne..je to pravda???ako sa mam proti tomu braniť???pls

sandrikaaa

ja som si tiež davala pirsing do jazyka asi pred rokom a tiež ma to vobec nebolelo,jedla som pudingy,jogurty a zmrzlinu,na treti ted som si dala vychladnutu polievku a zacalo mi to krvacat a opuchlo mi to zasa a na 5 den som už pila aj alkohol a v pohode ...ale po pol roku som si to vybrala a teraz to aj lutujem...chcem si to dat znovu heh:)

monsterk@

ahojte tak ja som si prvy piercing dala do pupku - ziadna bolest, potom obocie a brada - takisto ziadna bolest (ale tieto dva som si musela dat dole, bo robim v potravinarskom priemysle a to nemozem mat...) a cil pred 3 tyzdnami presne som si dala do jazyka a to vam bolo....som normalne soknuta zostala jak to bolelo...som cakala ze ok bude ale ee....noo cil by som si to uz asik nedala do toho jazyka faakt....este to trocha citim ze je to dake citlive ale uz to zacina byt v pohode....ale aj tak...riadna bolest...sak prvy den som vobec nemohla papat, druhy a treti den len detska vyziva aj to stipalo jak slak....a potom uz celkom ze hej....ale mala som pocit ako by som kazdu chvilu uz isla prehltnut gulicku :D.....teraz uz papam normalne setkooo .....:))

aradnna

ajoojte,ja mám piercing v pupku už pomaly dva roky..vobec ma nebolelo,ked mi piercing dávali..ale to je asi rozne...každý ma iný prah bolesti..ani biela tekutina mi netiekla..a prvé dva mesiace som si to ráno a večer umývala anbakteriálnym mydlom protex..najlepšie,čo može byť..fakt odporúčam..pekný deň

nikittka

najbolestivejsie piersing je dat si ho na bradavku... ja mam v jazyku uz druhy krat a je to perfektne...neboli to viac ma bolelo ked som si dala do obocia ale to po roku som dala prec pretoce ta naucnica mi robila zatat a trochu mi opadlo jedno obocie...ale rozhodne ak si chcete dat tak nerozmyslajte ..zapáli sa vam to vtedy ak nedodrziavate pokyny o cisteni...