Hygiena a piercing/rizika piercingov

jakinka

ahojte.......ja by som si chcela dat piercing do pupkaa ale aj do jazyka......do pupku sa ani nebojim ale ja cem viac asi do jazyka.........boli to????prosim odpisete mi ja to chcem vediet......... dakujem

Sashique

cavte decka. ja mam piercingy 2 a to jeden v bruchu, ktory nebolel ani trochu a na plochom brusku je to uplne krasne; a druhy v jazyku, co bolelo nie pri aplikacii, ale potom,ked jazyk spuchol a ja som suslala jak batola. za tyzden aj volaco bol zase v povodnej velkosti a teraz by som si ho nevytiahla ani za nic na svete. kazdemu chalanovi sa to doteraz pacilo a nevedeli si to vynachvalit:P
planujem este do obocia, ale na nasej skoly to neradi vidia tak neviem. este uvidime:)
ale hor sa prepichovat, je to pekne, neboli to a mas sa s cim potom hrat:D

dominikakosice

hallo ludia ja nemam pirsing ale sa chcem opytat ze aky typ brucha mate vidite si jeho koniec ? a neako specialne sa o nho starate ? je normalne ze ked sa brucho spoti smrdi dakujem

miska

Ja som si dala nedavno percing do nosa.No prepichnutie troska boli ale da sa to vydrzat.Ak ho uz ma niekto dlhsie poradte mi ci si mozem uz po tyzdni vymenit alebo radsej este nie.Dakujem

:)

baby pockajte s tym piercingom do jesene, vyhnete sa roznym infekciam ktore by ste mohli dostat na kupalisku a tak,je to vraj lepsie... ja som si dala, par dni som to mala opuchnute, asi tyzden potom mi to trosku hnisalo, ale vazne len chvilu a inak v pohode... ak si budete davat trosku viac pozor na hygienu, nepchat prsty do ust, fuj zuvacka a tak, malo by to byt v pohode... :)

katuuuussik

caw ja neriesim ja mam piercing v nose a aj v spodnej pere.....nos mi prepichovala kamaratka a peru som si prepichla sama......ani ma to neboli a ani to nehnisa....staci si len zistit na ake nausnice z ktorych koov ste alegicky&...ak nie ste jke to super.....nemusite sa nicoho bat...je to len taka latovka..a nos tak isto.....v pohodeeee:-)

d(o_o)b

FOR jazycek: ja ho mam tiez tak,,,aaa tecie mi krv s hora ale len trochu,neopuchlo mi to skoro vobec, a rozpravam v pohode,cize si to u nas este nikto nevsimol:D...a pre tych co si to chcu dat...tak napr. mna to nebolelo vobec,,,iba som citila ako mi jazykom rpesla ihla,,len take tahanie. prisla som domou a hned som jedla normlane jem vsetko:D noo teda okrem mliecnych vyrobkou,to by ste nemali papat minimalne tyzden,a anii fajcit a alkohol teeez ne,,,treba cistit napr. ustnou vodou,abo jox-om aspon 5 krat za den(davajte vzdy po jedle)takze asi tolko....good luck

jazycek

mam piercing v jazyku uz treti den a s hornej dierky mi trosku tecie krv ale len trosku je to normalne????strasne sa bojim ze sa mi to zapali